Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A probléma : a szüleimet...

Locsolokanna kérdése:

A probléma : a szüleimet szeretném meggyőzni az ügybe hogy mejünk fel Pestre a Füvész kertbe lakhelyem Tatabánya így érthető hogy miért nem akarnak felmenni (benzin ára. ) tudtok ötletet adni hogy mivel győzzem meg őket?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 08:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Az csak 60km. Háromezer forintba kerül az út oda-vissza. Ennyiük sincs? Ez csak kifogás.
2018. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Készíts költségvetést és mutasd meg nekik. Számold ki tömegközlekedéssel mennyibe kerülne az utazás, hátha jobban tetszik nekik az a verzió.

Ha van megbízható diák rokonod aki szívesen elkísérne akkor még olcsóbban kijön.

2018. jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tatabanya-Budapest útra, nem futja benzinre? Hát, ez szerintem is csak duma. Ha meg nem, akkor minek a kocsi?
2018. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Budapesti vagyok, de nem tudom, hogy a Füvészkert az hol is van, mennyibe kerül. :D Azért ezt is bele kell számolni a "költségbe".

Szerintem egyébként inkább az lehet az ok, hogy őket baromira nem érdekli a füvészkert.


A felcsúti arborétumhoz mit szólnál, szólnának?

2018. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

+ autópályamatrica is lehet költség, nem tudjuk. Tényleg lehet, hogy vonattal olcsóbb de szerintem is arról van szó, hogy ez inkább kifogás, de te tudod. Lehet, hogy ők úgy vannak vele, hogy nem akarnak órákat utazni azért, hogy egy órán át bámulják a "gazt", ami felétek is van elég,csak parlagfűnek hívják, aztán vissza, jó nekik a tévésorozat, vagy mit tudom én.

Nagymamát, vagy nagypapát, nem tudnád elcsábítani?

Hány éves vagy?

2018. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
50%
Én voltam a Füvész kertben. F
2018. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!