Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Megfelelő bizonyítékok vannak, hogy apám csalja anyámat. Borzasztóan idegesít, mer tmég apám nem tudja, hogy tudjuk. Anya nagyon kivan lelkileg. Testévremnek nem mondjuk még, mert ő nagyon érzékeny és szétesne.

Nálnuk 25-én kezdődik az érettségi tanulnom kellene, de az sem megy. FOlyamatosan ezen agyalok.


2018. jún. 4. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Most ezen hiába kattogsz :( Az érettségire koncentrálj, nem tudsz semmit csinálni velük.

Szüleid vagy kibékülnek vagy elválnak (ennek nagyobb a valószínűsége)

2018. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az érettsigén agyalj h mielőb le tudj lépni,mert ugy sem válnak,es ugyan ugy csalni fogja évek mulva is,anyagi megfontolásbol meg a gyerekek mkiatt nem válnak el,utána meg jo ez igy,és inkább nyelnek,v élnek kettős életet,ebben nőttünk fel. Sokáig hittem,h a házasság,a család erről szol,de párom megtanitotta h nem ami otthon volt,nem normélis,de elterjedt,szoval,tanulj,függetlendj,a magánéletüket meg hagyd rájuk,mert egyedül te széllel szemben...
2018. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Te nem sok mindent tudsz csinálni, ezt a szüleidnek kell megoldaniuk.

Anyukád tudja, és még nem szembesítette apádat vele? Érdekes. Miért nem?

2018. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy ma lett kézenfekfő bizonyíték.

Nem tudok nem ezen kattogni. Kis gyerek korom óta apám a példaképem, és most kiderül,hogy ez már nem az elsô eset.

Anyának meg az se lenne hova menjen.

2018. jún. 4. 15:37
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem ez az első,hagyjuk mondom h széllel szemben,anyudat nem érdekli annyira mert akkor az elsőnél lépett volna,de hát nincs pénz,igy nyeli a békát v keres ő is majd magának vkit,mit nem értesz ezen,attol h te megint az orra alá dörgölöd nem apádra lesz dühös hanem rád főleg ha miattad nem tudott lépni,meg nincs mibol nincs hová. Jo igy neki,mert igy van pénz,szoval m,i a krdésed?
2018. jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem látsz bele a dolgokba, mégis osztod az észt.

Az első esetnél voltam 2 éves, testvérem három, apám volt a pénzkereső akkor is. Anyának mi lett volna a dolga két gyerekkel? Kiállíni a sarokra? Vagy hogy gondoltad?!

Nulla alaptőkével, 48 évesen hol kapna munkát? Sehova nem veszik fel a 40 felettieket.Ez van. Nincs amit csinálni.

2018. jún. 4. 15:46
 7/17 anonim ***** válasza:
Gyerekként nem tudsz mit tenni. A szülőknek kell megbeszélniük. De tényleg tanulj, te ne szúrd el a jövőd, elég, hogy apukád már tönkretette a sajátját...
2018. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hol kaphatna munkát,hagyjuk,aki akar az talál munkat akkor m és e évesen is,amugy meg nem kell a pasitol fuggeni,tanuld meg te is... Most mit akarsz moszerolni apádon,anyád azért maradt vele,mert nem akart dolgozni és egydül gyereket nevelni,ennyi,ugyse hagyja el,legfelebb üvöltöznek majd,apád meg v tovább csalja v végre odáig megy h lelép,azt akkor kereshettek munkát..
2018. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A megfogalmazásod tükrözi az intelligencia szinted és, hogy tapasztalatlan vagy. Kérlek a továbbiakban ne kommentelj ide.
2018. jún. 4. 20:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Milyen választ szeretnél hallani,őszintén? Tapasztalt vagyok hidd el,csak sose ertettem a gyerek miért avatkozik a szülő magánéletébe,a nők meg miért függenek a férfiaktól és türnek mindent.. Apukádat meg tudom érteni sajnos.
2018. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!