Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy dilemma. Reménytelen...

Nagy dilemma. Reménytelen helyzet. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nővérem 29.Van egy másfél éves kislánya, és itt laknak egy udvarba velünk, és nagybátyámmal.

A gyerek apja egy aljas szemétláda, nővéremnek mégis ő kell. Arra nem is gondol, hogy kisemmizte őket, és fel is jelentgeti. stb.

A család két félre szakadt, és megy a harc. Nővéremet ki akarják dobni nagybátyámék, hozzánk nem jöhetnek, anyám is haragszik tesómra, mivel miatta van ez a konfliktus az egész család között.


Nővérem ha úgy dönt, hogy visszamegy ahhoz a férfihoz akkor nyomor vár rá, még jobban mint most van. Ha visszamegy, akkor unokahúgom fogalmam sincs hogy fog felnőni, mivel a pasi anyja egy alkoholista k*****...


Anyám sík ideg ettől az egésztől, nővérem egy idióta. Lenne neki más barátja is, de neki a gyerek apja kell, aki (az egész város szerint kb.) egy pénzéhes nőcsábász, akinek a kocsija fontosabb, mint a kislány.


Ti mit tennének? Anyámra, más családtagra sem hallgat. Nem akarom, hogy rossz legyen nekik.


Bocsi ha hosszú.


17L


2010. jún. 16. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem értem, ki az a másik férfi, akihez vissza akar menni a nővéred? (ha jól értem, most a gyerek apjával élnek együtt).
2010. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehettek. Gondolom a véleményeteket már elmondtátok százszor eredmény nélkül.

Ha elköltözött akkor max. látogassátok többször a gyereket,hozzátok elmagatokhoz, vigyétek kirándulni....stb.

De a nővérednagykorú, ő dönt az életéről és amíg a gyerek nincs veszélyeztetve addig a gyerekéről is.

2010. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

én úgy látom,hogy te itt nem tehetsz semmit. Ha anyudra és többi rokonra,ismerősre sem hallgat a tesód,rád sem valószínű h fog.

Érthető,hogy félted őt és a kislányt, de sajnos nem tudsz mit tenni. Ha neki az a pasi kell, nem fog lemondani róla,mert te azt mondtad.

Sajnálom.

2010. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nővéred tényleg egy idióta. Csak az a baj, hogy mivel felnőtt ember, nem tudtok csinálni vele semmit. Jó, tudom, sokat segítettem... beszélni próbáltatok már vele százszor is, gondolom. Nagybátyádék miért akarják kidobni, és hozzátok miért nem mehetnek?


Valahogy nagyon durván be kéne égetni a pasit, hogy a nővérednek eszébe ne jusson visszamenni hozzá. Mit tudom én, felbérelsz egy fiúprostituáltat, hogy menjen oda hozzá, és smárolja le nyilvánosan, és mondja neki, hogy szia jani (vagy ami a neve), rég voltál nálam, hiányoztál, lehetőleg amikor nővéred is, és még sokan mások is látják, vagy valami ehhez hasonló.

2010. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Értem már... a nővéred most a nagybátyádnál él...
2010. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Hiába tudjátok Ti, hogy mi a helyes út, ha ő azt a férfit szereti akkor nektek ebbe sajnos bele kell nyugodni. Nem tudtok mást tenni. Ha pedig baj van, akkor pedig nem támadni kell, hanem támaszt nyújtani és vígasztalni. Én csak ezt tudom vigasztalni.


A mi családunkban is hasonló helyzet volt. A ti történetekben én vagyok a kislány. Felnőttem, de alakulhatott volna másképp is. Kicsit mérges vagyok mindenkire amiért úgy alakult az életem ahogy alakult, de amikor végül elváltak a szüleim a nagyim (esetedben az anyukád) maximálisan támogatott minket.


L/18

2010. jún. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A nővéred felnőtt ember, magának kell dönteni, aztán vállalni a döntése következményeit.


Most képzeld el, adsz neki valamilyen tanácsot, és egész éltedben hallgathatod, hogy elrontottad az életét.

2010. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Á.. nővérem is tudja, hogy a pasi szemét, mégis őt akarja.


Aki azt kérdezte, hogy ki az a pasi, akihez vissza akar menni : a kislány apja. Nem laknak együtt...még csak az kéne..:S



Hozzánk nem jöhet, anyummal nincsenek jóba, és anyám megmondta neki, ha visszamegy a pasihoz, hozzánk többet nem jöhet. Elment, de visszakényszerült ide, és hát az utcára nem mehetett, nagybátyánknál lakik most.

2010. jún. 16. 14:38
 9/21 anonim ***** válasza:
És a nagybátyádéknak mi a bajuk a nővéreddel, miért akarják őt kidobni???
2010. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én csak unokahúgomat féltem, mert ha elviszi tesóm, akkor nagyon ritkán fogom látni, mert ahhoz a családhoz nem megyek be soha többé, ez tuti. Ráadásul az egy züllött család, és ha nővérem visszaköltözik a pasihoz, akkor azzal az alkoholista nővel fog naponta lenni a kicsi, mert a pasi külföldön dolgozik, és havonta 1x2x van itthon.:S
2010. jún. 16. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!