Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényemnek kellemetlen...

A vőlegényemnek kellemetlen 5000ft-t nekem adni. Az indok lentebb. vélemények?

Figyelt kérdés

ahhoz hasonlította, hogy gondoljak bele, mintha nekem az anyukámat kellene segíteni és nekem kellemetlen, hogy ő erre rászorul. hogy talán így átérzem ő mit érez, mentegette magát, hogy nem irigy, stb.

tudni kell, hogy ő nagyon spórolós, én min. béren vagyok, ő rengeteget keres, és amikor itthon hagyott(kint dolgozik)5000ft-t akart adni, hogy legyen.


tehát nem fogadtam el.


az indokot nem tudom magamban hova tenni.


vélemény?


2011. aug. 5. 10:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
70%
Elég szomorú,hogy így gondolkodik a párod...
2011. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
72%

Én az utolsó filléremet odaadnám a páromnak, és egyikőnknek sem lenne kellemetlen. Ez fordítva is így van.

Ha rám hallgatsz, menekülsz, amíg nem késő.

2011. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
82%

Hát hogy nem lesz vele valami jó házzaságod

az már szinte biztos!Ha már most így viselkedik veled!

2011. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
két kommenttel vonjak következtetést :(?
2011. aug. 5. 10:11
 5/83 anonim ***** válasza:
65%

Korrekt lenne, ha megmondaná, hogy nem AKAR adni. Akár még magyarázat nélkül is, nekem jobban esne, mint ez a halandzsa. Az igazság az, hogy nem akart adni.

Amúgy neked kellemetlen lenne anyukádnak adni? Mert nekem nem...

Sőt, a barátnőmnek is többször adtunk a férjemmel, mert nem volt pénze kajára. Nem volt kellemetlen, örültünk, hogy segíthettünk. Tul.képpen jó érzés volt, hogy tettem valakiért valamit.

2011. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
58%
én nem mennék hozzá...
2011. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:

most látom a harmadikat


szóval valahol igazságtalan ez a gondolkodás a másikkal szemben?

2011. aug. 5. 10:12
 8/83 anonim ***** válasza:
83%
Ebből lesz majd az,hogy ha gyesen leszel,akkor lásd el a háztartást belőle,a gyereknek vegyél meg mindent,a saját fizuját meg teszi félre magának. Gondold meg ezt a kapcsolatot.
2011. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
81%
Nekem már az is furcsa, hogy nem egy kasszán vagytok... Az az 5000 ft meg egyenesen szánalmas. Oké, hogy spórolni akar, de azt ne rajtad tegye. Vagy ha később gyerekeitek lesznek, azokon is spórolni fog??? Meggondolandó ez így...
2011. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
80%
Jól tetted, hogy nem fogadtad el. Fújja fel a pénzét, legyen vele boldog, sőt házasodjon az ilyen a pénzével.Hozzá ne menj, mert az ilyen még azt is szóvá teszi, ha veszel magadnak egy harisnyát, akkor is, ha a saját keresetedből veszed.Kicsinyes, garasoskodó, legalább míg vőlegény addig lenne gavallér, de jobb is így, mert tudod mihez tartani magadat.
2011. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!