Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a lányotok...

Ti mit tennétek, ha a lányotok kitagadná a család nagyrészét?

Figyelt kérdés
A nagymamát, a keresztanyját, az apját. A lényeg, hogy a testvére összd jött egy lánnyal, aki nálunk lakott 1 évig. De elviselhetetlen volt a lány, és el lett küldve. Majd a lány, és a fiú tesó a nagymamához költözött. És most ott élnek úgy mint itthon éltek. (Nem csinálnak semmit kb). A lányomat nem köszöntötték fel a születésnapján, viszont a lánynak, és a testvérének nagy szülinapi buli lett csapva. A lányom felhívott mindenkit, és kultúráltan elmondta, hogy letagadja a családját. Ezt a nagymamája a keresztanyja, és az apja is minden szó nélkűl elfogadta. Szerintetek ez normális, hogy egy idegen lányt 'pátyolgat' a család? A saját unokát, keresztgyereket, lányát meg leszarj*k?
2018. jún. 12. 19:26
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Akkor leirom a lany mit csinalt amig nalunk lakott.

Ket honap volt megbeszelve, hogy nalunk lakhat. Ebbol egy ev lett. Fel evig nem dolgozott, vagy itthon aludt, vagy bulizni ment a baranojivel. Ha segiteni kellett volna, o hirtelen rosszul lett. Meg beteg volt. A lanyom cuccait hasznalta a furdoszobaban. A lanyom miota dolgozik maganak vasarol mindent. Csak o vett fogkremet a furdoszobaba, a sammponja, tusfurdoje egy ket het alatt elfogyott. Ha fozott maganak valamit, a konyhat ugy hagyta, minden mosatlant, es retkes a szekrenyeken. Egyszer nem fogta meg a porszivot. Egyszer megkert, hogy a bankkartyamrol fizessuk be a telefonszamlajat, es o azt majd kezpenzbe oda adja. Megbeszeltuk, hogy oke. Masnap elmentem dolgozni, otthon felejtettem a penztarcam... haza mentem mondtam hogy fizessuk be, amire annyit mondott, hogy: Ja mar befizettem, lattam, hogy itthon hagytad a penztarcad... jovoheten vissza adom. ez igy is lett, de minden engedely es megkerdezes nelkul nyult bele. Had ne kelljen tovabb sorolnom. A lanyom nem elviselhetetlen termeszetu, vannak neki is hibai nem tagadom de nem ilyenek.

2018. jún. 12. 20:25
 12/28 anonim ***** válasza:
De most őszintén,akkor miért lehet az,hogy őt jobban kedveli a család? Ha tényleg ilyen,márpedig gondolom nem hazudsz mert azt egy anonim oldalon idegeneknek miért tennéd,akkor mi lehet az oka? Ezt kéne megtalálni és annak megfelelően változtatni..ha a lányodat nem szeretik valamiért akkor azért,ami az ok,ha meg nekik egy ilyen típusú ember a szimpatikusabb,akkor meg azért és akkor hagyni kell őket a fenébe. De ez kinek lenne kedvére való,hogy valaki ingyenélő semmirekellőként viselkedik? Ezt nem értem egyáltalán..
2018. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%
Igaza van a lányodnak. Miért tartaná a kapcsolatot azokkal, akik egy idegen, élősködő személyt jobban becsülnek, mint őt?
2018. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
6%
Furcsa az egész, viszont dolgozó nő a lányod és szülinap miatt kitagadni, meg letagadni a családot nagyon nagyon gyerekes. Lehet mérges, de azért van határa a dolognak.
2018. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
20:42-es, így kívülről tényleg túlzásnak tűnik egy szülinap miatt, de nem ismerjük a családot közelről. El tudom képzelni, hogy itt jóval többről van szó, és a szülinapos eset csak az utolsó csepp volt a pohárban.
2018. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Normális felnőtt ilyenkor akkor is max hanyagolja a családot, de nem hívja fel őket, hogy kitagadja őket..
2018. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Igen, ez az utolso csepp volt a poharba. Mostanaban, lehet a csalad tudtan kivul, de nagyon gyakran megbantottak a lanyom, foleg azert mert o lett lecseszve, hogy miert uldozte el a tesojat es baratnojet. (Nem eluldozve lettek, en ultem le es mondtam a lanynak, hogy eleg volt menjen. A fiamat nem raktam ki, o ment vele)
2018. jún. 12. 21:00
 18/28 anonim válasza:
76%
Szamomra teljesen ertheto a sztori, persze vannak olyan emberek, akiknek ezek az apro dolgok fajoak tudnak lenni nagyon. (sajnos én nem ilyen vagyok ;) Mindenesetre en elfogadnam a donteset, es nagyon is jol teszi. Valoszinuleg a masik lany(B) tette a jot a csalad tobbi reszenek, es meg is kedveltek szepen, tudjuk, hogy vannak ilyen termeszetu emberek. Nyilvan az se mindegy a baratja hogyan vezette fel a nagymamanak stb stb.
2018. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
A kedves lany B eleg sokat hazudott arról, hogy itt mik tortentek. Nekem a ferjem anyukajaval nincs jo kapcsolatom. Nem beszelunk, igy meg az igazsagot se tudtam elmondani. Bar ahogy tudom, amikor a lanyom felhivta, hogy a csalad elasta magat a szemeben, azert mindent elmondott. De utana blokkolta oket, hogy hivni se tudják, meg uzenetet kuldeni se.
2018. jún. 12. 22:08
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"A lanyom testvere ossze jott egy lannyal."


Én már itt elakadtam. Hát ő a fiad, nem? Miért nem azt írtad?

2018. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!