Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hívtad-e már ki a rendőrséget...

Hívtad-e már ki a rendőrséget családon belüli erőszak miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen. mesélnél róla? Miért, mi lett utána stb..?
2010. jún. 16. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen felhívtam. Erre annyit mondta hogy valakihez kell e orvos ha nem akkor ők mi csináljanak vele és nem jöttek ki. Végén kellett orvos....De ez már jó pár éve volt.
2010. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Bocs az offért,de mennyire gerinctelenség már,hogy vér kell folynia ahhoz hogy megmozduljanak?Ez rohadtul idegesítő....
2010. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kijött az orvos és kijöttek a rendőrök is. És mit ád Isten elvitték a fószert a pszichiátriára. Másnap délelőtt hazajött. Erről ennyit!
2010. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én már hívtam. Mamámnál laktunk, és ott lakott vele nagynéném is, aki pszichológialiag beteg, vagy hogy mondjam.

És ő bántotta Mamámat, aki ráadásul beteg volt. Kijöttek, de semmit nem csináltak. Ugyanúgy ment tovább minden.


16L

2010. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

16L vagyok


Igen, nálunk is ugyanez volt. Elvitték, majd ki is engedték..

2010. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
az első vagyok hát ez van. Felhívtam túl fiatalnak találták a hangom nem hitték el hogy nagykorú vagyok egy másik családtag oda jött a készülékhez és neki már elhitték a személy a tesóm párja volt aki "bántalmazott" be sem volt hozzánk jelentve tehát ki kellett volna jönniük de nem folyt vér. Hál isten már megszabadultunk tőle és tesóm is
2010. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Már rég volt 14 éves voltam apám annyira berúgott hogy meg akarta ölni anyámat. Az alkoholmérgezés határán volt ezért a buta tini fejemmel mentőt hívtam, erre kiküldtek egy pszichológusnőt, aki persze semmit nem tudott kezdeni vele olyan agresszív volt. De szerintem a rendőröket is hiába hívtam volna mert karácsony volt...

Hogy mi lett utána? Jól elverte anyámat :(

Xar volt azért is mert van két húgom is ők még kisebbek voltak, na és a családon belüli erőszak akkor még rohadtul nem érdekelte a rendőrséget stb-t. Igaz most sem. Már elmúltam 30 és szerencsére boldog csalásanya vagyok :)

2010. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, hogy ha Manci néni betelefonál a rendőrségre, hogy bömböltetik az alatta lévő lakásban a fiatalok a zenét (csendháborítás) akkor fél órán belül kint van a rendőr és "rendet tesz" (más kérdés h meddig tart, de legalább intézkedik) amikor meg igazán kéne, akkor meg nem....
2010. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 BlackSword ***** válasza:
41%

Bocsi az offért... Itt mindenki azzal jön, hogy nem jönnek ki a rendőrök... sajnos így van... és ennek két oka van...

1) Sajnos nincs elég hatáskörük, hogy megoldhassák a problémát...

2) nem tudom, hogy emlékeztek-e rá... tavaky,vagy tavalyelőtt történt... két rendőr ment ki egy családi perpatvar miatt... bekopogtak...kijött egy férfi és lelőtte az egyik rendőrt... a társa az elkövetőt lábonlőtte... és még majdnem hogy a rendőrt zárták börtönbe...

Ezek után miért csodálkozik mindenki, hogy nem jönnek ki???

2010. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, apám tajtrészeg volt, összeverte anyukámat, elvitték és másnap hazajött és rögtön ment a kocsmába. Ez 3 éve volt, szerencsére már 1 éve meghalt, azóta sokkal boldogabb vagyok, tudom nem illik ilyet mondani, de ez van.
2010. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!