Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ennyire sértődni...

Meg lehet ennyire sértődni vagy nem ez lehetett a gond?

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőttig a barátom egyik fia rendszeresen járt haza az apjához. Főleg számítógépezni jött és enni. A testvérével, aki a barátommal lakott sokat veszekedtek a gépen, egyszer verekedésig is fajult a dolog.

Egyszer meghallottam, hogy amikor a barátom beszélgetni szeretne a fiával (általában keveset beszéltek, amiatt, hogy a barátom esténként aludt, a fia akkor érkezett és kezdett gépezni). A beszélgetés úgy nézett ki, hogy a fia fel se nézett a telefonjából és az érdeklődő kérdésekre vagy nem felelt vagy végül azt mondta kap...a be az apja.

A korábbi verekedés és veszekedések miatt a két fiút nem lehetett egyedúl hagyni a lakásban.

Így amikor egyszer elutaztunk (2 napra) és akkor szeretett volna jönni nem engedtük, nehogy megint verekedés legyen a vége. Amikor értetlenkedett beszóltam neki, hogy legközelebb akkor jöjjön gépezni a barátomhoz, ha minden alkalommal hajlandó öt percet az apjával is normális hangnemben beszélni, amikor itt van és nem csak a gép miatt jön.

Azóta nem jött egyszer sem. Az apjával is összesen kétszer volt hajlandó találkozni.

20-on éves fiúkról van szó.

Ennyire megsértődött volna a beszólásomon?


2018. jún. 25. 06:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Most erre mit kéne válaszolnunk? Te laksz ilyen suttyókkal, jobban érted a nyelvüket, mint mi.
2018. jún. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Éretlen, neveletlen, felelőtlen taknyok. Ennyi idősen verekednek a śzaros gépen és így beszél az apjával?

Kinek hiányzik ez?

Hagyd a francba, ha ezen megsértődik.

2018. jún. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Inkabb melyebb okokra gondolnek amikrol nem tudsz. Szulo-gyerek viszonyban nem veletlenek az ilyesfajta kapcsolatok, nem egy vagy ket beszolason mulik. Plane ami igy elvan mergesedve. Mindazonaltal nem a te feladatod se megoldani se igy beszolni a sracnak mert nem vagy az anyja, es nem tudod valojaban miert is alakult ez igy.
2018. jún. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Egyebkent meg feltetelezem a sracnak otthon is van gepe igy nem hiszem hogy ezert megy oda elsosorban csak azert mert ott ul.

Amugy az apjaval miert csak az egyik gyerek vana masik nem? Lehet ez az ellentet egyik alap forrasa.

2018. jún. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem hiszem, hogy neked kellene beleszólni felnőtt emberek vitájába.

Te ki vagy a történetben? A leendő házastársa az apának?

2018. jún. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Hat ha egyszer o lakik ott miert ne szolhatna..? En mar regesreg megtettem volna pont azert mert felnottek vagyunk. Hat mas felnottnek se hagyjuk,hogy vandalkodjon az otthonunkban.. Az meg,hogy az apjaval ,hogy beszel hat nokomment... Azert az apja feladata szolni..
2018. jún. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hiszem hogy a kerdezo otthona. Csak ott lakik. A kerdezo meg csak nem is a felesege hanem egy baratno. Persze ne legyen verekedes de ezt az apukanak kell elintezni nem neki. Es beleszolni egy masik csaladi eletbe es mas csaladi kapcsolatba hogy fogalma sincs az elozmenyekrol mivel hogy nem az o gyerekei az szerintem hibas.

Lehet szolni nem errol van szo de ahogy a sracnak neki allt az kiosztas volt/ helyre rakta ami nem az o reszortja. Amugy meg miylen mar hogy apukat meg kell vedeni a sajat fiaval szemben egy baratnonek?

2018. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen a barátnő vagyok.

Mint írtam: "Így amikor egyszer elutaztunk (2 napra) és akkor szeretett volna jönni nem engedtük, nehogy megint verekedés legyen a vége."

Egy romantikus közös hétvégéről volt szó. Sajnos korábban a verekedés is akkor volt, amikor nálam volt éjjel a barátom. Ha bárki szerint normális, hogy 20 évesek véresre verik egymást egy számítógép miatt, akkor én vagyok beteg.

A romantikus hétvégéjét (félévente egyszer) ugye senki nem szeretné úgy tölteni, hogy hajnali kettőkor hívják, ver a bátyám/öcsém majd arra megy haza, hogy poharak, székek törtek.

A beszólás az nem beleszólás volt, hanem "beszólás" olyan, mint amikor mész az utcán és beszól valaki mit andalogsz előtte.

Na az én beszólásom is kb. ennyi volt. Ezért nem is értettem azóta miért kerüli az apját mindenhol. (Nem csak hozzá nem megy, de máshol se hajlandó vele találkozni.)

Igen ő dolguk, csak furcsa.

2018. jún. 25. 08:58
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted még akkor is, ha egyébként az ő dolguk. Így legalább megszabadultál egy felesleges feszültségforrástól. Örülj neki, hogy nem jár oda az a hülyegyerek.
2018. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Neveletlen kis -sípszó- Ez a gyerek nem az apja miatt járt oda hanem a gép miatt. Mivel azt mondtad neki, hogy nem ülhet ott akármennyit, hát nem megy.


Azt hittem csak 5-10 éve sikk nem nevelni a gyereket de ezek szerint tévedtem. Szánalmas

2018. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!