Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor senkid sincs. Akkor...

Amikor senkid sincs. Akkor hogyan dolgozod fel a fájdalmaidat, nincs kivel megbeszélni, beszélni róla?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Naplót írtam
2018. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én idős férfi vagyok. Soha nem beszéltem meg senkivel, késztetést sem éreztem rá, mindig magamban dolgoztam fel, holott mindig családban éltem (most is abban élek). Barátom vagy hozzám közelebb álló személy kevés volt az életemben, de senki kívülállót nem avattam be érzelmi problémáimba.
2018. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Napló.

Vagy ha nem is írom le, magamban végiggondolom.

2018. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

En vagyok igy . Nagyon erös kell legyel ebben az esetben , hogy legyen eröd es kedved magadert tenni dolgokat , habar senkinek nem vagy fontos . ( talán egyelöre )

Hogy ne a panik uraljon . Mert akkor nem vagy önmagad .

Persze ez szinte lehetetlen kivitelezni , mikor nincs kire szamitani , magadra vagy szakadva , persze h panikolsz.

Feldolgozni egyedul nehez a dolgokat

Ahhoz kene valakivel megbeszelni .

Magaddal is meg tudod

Az ember összezuhan elveszti kedvet h tegyen dolgokat

Persze minderre azt mondjak h nem szabad , de aki ilyet mond megneznem hasonló helyzetben

En azt mondtam h megteszek amit tudok magamert , de nehez nagyon

2018. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Erre vannak a barátok
2018. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Plusz h az emberek ezt latjak h nem tartozol sehova es ösztönösen kerulni kezdenek, kiveve ha penzed van , sikereid vannak

De ez magamyosoknal legritkabb van igy

Sajnos a magany rairódik az emberre en igazan buszke vagyok es nem ketsegbeesett meg túl sertödekeny is es nem maszok emberekre de megis mindenhova egyedul megyek , leri rólam

2018. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Napló, magamban beszélek. Bor mellett.
2018. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy nekem elvileg vannak barátaim, de egyrészt sokszor nem tudnának mit kezdeni a problémámmal, másrészt van amikor fel sem fogják a velem történtek súlyát, annyira más világban élnek.


Jah és az 51% igaza van a pénzes dologban, van olyan ismerősöm, aki azóta népszerű és van sok barátja, amióta használhatja a szülei nyaralóit baráti összejövetelekre, meg ajándékokkal halmozza el a "barátait", mióta van bevétele. Természetesen mindent ő fizet ilyenkor.

Szerintem ez elkeserítő.

2018. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Erre vannak a lelkészek. És ők nem pletykálnak ki.
2018. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a pénzes dolog tök hülyeség. Vagy max. a legfelsőbb kategóriára érvényes. De azok meg nem barátok, hanem csak valami előnyt, hasznot remélnek.

Van pénzem, mégsem ostromol ezért senki sem, hogy a társaságomban akar lenni.

Saját magaddal megbeszélni még mindig jobb, mint egyáltalán nem foglalkozni vele. Sőt, sokszor ez a legjobb. Így legalább senki sem él vissza vele. Nem biztos, hogy mindig mindent el kell mondani másoknak.

2018. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!