Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek van valakinek...

Közületek van valakinek külföldi férje, barátja?

Figyelt kérdés

Nekem a barátom Dél-koreai de apám nem szereti. És ő ezt szereti kimutatni...pedig már mondtam neki, hogy ha valami baja van akkor mondja el nekem. Pedig nem is csinált semmit amiért lenne oka őt nem szeretni, mindig rendes velük meg ha valamire megkéri valaki azt mindig megcsinálja. De apám nem ad neki egy esélyt se. Nem rasszista ő mert a bátyámnak meg német barátnője van és vele nincs semmi baja.


Szóval arra lennék kíváncsi, hogy akinek külföldi párja van nekik is ilyenek voltak a szülei? (igazából nekem csak apám ilyen). És mit csináltatok, hogy ne legyen olyan? Az nem nagyon érdekel, hogy szakítsunk mert nem fogunk :). Már amúgy tettem fel egy kérdést erről kicsit régebben, hogy mit csináljak ez ellen.


2010. jún. 17. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az én szüleim, unokatesóm szülei is ilyenek. Nekem német párom van,de még csak kezdetleges és foggalmam sincs mit fognak szólni, mert nem tudják még.
2010. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem igaz csak a legjobb barátom, német férfi, de kifejezetten utálják a szüleim :S
2010. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Sünt apád valagába! Ne töltsetek otthon sok időt, majdcsak észbe kap, ha már nem nagyon látott pár hónapja. Ha rákérdez, hogy miért, akkor fel lehet neki olvasni a kérdésedet. És szerintem rasszista is, biztos nem szereti a "kis sárgát".
2010. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Finn a férjem, és eszembe sem jutott, hogy a családom majd nem fogadja el. Nagyon jó a kapcsolatom a családommal, de egy grammot nem érdekelt, hogy mit szólnak a választottamhoz. Egy dolgot tessék megérteni. Én nem engedélyt kérek, hanem hazaviszem, bemutatom, mert így illik. Ha nem tetszik valami, nem kötelező velem a továbbiakban érintkezni. Ez nem egy olyan dolog, ahol neked kell kompromisszumot kötnöd.
2010. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem amerikai a ferjem es a szuleim sajat fiukkent szeretik, pedig nem tud magyarul. Nagyon rossz lehet neked! Es nem lehet, hogy az a bajuk, hogy a baratod nem feher? Vagy az a nemet lany tud magyarul es a te baratod nem tud? Vagy esetleg arra gondolnak, hogy talan ha egyutt maradtok, akkor oda fogtok koltozni es az Nemetorszaghoz kepest a vilag vegen van? Az en ferjem is reszben azsiai, de a csaladban ezzel senkinek sem volt gondja. Gondolom, hogy szerencses voltam.


Miert nem kerdezed meg apadat, hogy konkretan miert nem birja? Az lenne a legegyszerubb! Meg az is lehet, hogy ennek nincs koze ahhoz, hogy koreai. En a helyedben beszelnek az apaval.

2010. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy kedves barátnőmnek Afrikai férje van.Az édesapja kifejezetten utálta,hogy egy fekete sráccal kötötte össze az életét.Annyira nem tudta elviselni,hogy a nemrég született lányunokát sem hajlandó elfogadni..Igaz a barátnőm már évek óta nem él velük(Angliában élnek),de az apja nem is szándékozik békülni a lányával.(ahogy a bátyja sem fogadta el) Egyedül az anyukája az aki mellette áll,és örül a lánya boldogságának.Viszont így a férje ellen van,és ezért napi szinten vitáztak.A sok veszekedés eredménye az lett,hogy a szülők elváltak(az apja szó szoros értelemben kidobta az anyját,mert a lányának adott igazat)Nemrég elváltak,és most az anyja is kint él a barátnőmmel.(most ő vigyázz az unokára)

Sajnos ilyen emberek is vannak,és nem fogod tudni megváltoztatni őket...

2010. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
guszta az utolsó
2010. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nálunk semmi probléma nincs, és soha nem is volt. párom finn és az első perctől szerették a szüleim(bár nem beszélnek közös nyelvet úgyhogy én tolmácsolok) és az ő szülei is szinte a gyerekükként szeretnek. és apukád az előző barátaiddal is szemét volt vagy csak vele? mert ha csak vele akkor igenis sajnos rasszista.
2010. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Apu skót és mikor anyu először bemutatta mamáéknak, nagyon nem szerették. Azóta se.
2010. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De amikor megkérdezem tőle, hogy mi baja van vele akkor vagy elmegy vagy nem válaszol. Ha meg többször rákérdezek akkor meg azt, hogy semmi és utána nem mond többet. Amúgy volt egy másik aki magyar volt de őt azért nem szerette, mert az apjával nagy ellenségek.
2010. jún. 17. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!