Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közületek van valakinek...

Közületek van valakinek külföldi férje, barátja?

Figyelt kérdés

Nekem a barátom Dél-koreai de apám nem szereti. És ő ezt szereti kimutatni...pedig már mondtam neki, hogy ha valami baja van akkor mondja el nekem. Pedig nem is csinált semmit amiért lenne oka őt nem szeretni, mindig rendes velük meg ha valamire megkéri valaki azt mindig megcsinálja. De apám nem ad neki egy esélyt se. Nem rasszista ő mert a bátyámnak meg német barátnője van és vele nincs semmi baja.


Szóval arra lennék kíváncsi, hogy akinek külföldi párja van nekik is ilyenek voltak a szülei? (igazából nekem csak apám ilyen). És mit csináltatok, hogy ne legyen olyan? Az nem nagyon érdekel, hogy szakítsunk mert nem fogunk :). Már amúgy tettem fel egy kérdést erről kicsit régebben, hogy mit csináljak ez ellen.


2010. jún. 17. 14:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem német barátom van, egy harmadik országban ismerkedtünk meg, a szüleim kifejezetten szeretik, sőt, még valahol örülnek is, hogy ilyen lehetőségem adódott, mert így Berlinben fejezem be az egyetemet.

22/L

2010. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy hasonlo kerdest tettem fel nemreg a problemamrol. A szuleim kitagadtak, mert kulfoldihez mentem hozza. Evek ota nem beszelnek velem, pedig a ferjem feher es sosem adott okot ra, hogy ilyenek legyenek vele, velunk. Azt gondolom, hogy sok embernek mar eleg az, hogy "kulfoldi" es mashogy tekint ra...szerintem a te apad is olyan, mint az enyem es ezert ilyen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát ez így nem valami jó... :S nem tudom mire jó ez...
2010. jún. 17. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!