Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az egész családo...

Mit tegyek ha az egész családom az az otthon élő fajta, aki munkán kívül semmit nem csinál én nekem meg szükségem van arra hogy kimozduljak, de megkeseritik az életem?

Figyelt kérdés

Nem az egész napos csavargasokra gondolok, hanem arra ha hetente néhányszor találkozni akarok egy baráttal, vagy elmenni néha randizni, vagy inni ( mértékkel), még igy is otthonulosnek szamitok az atlaghoz kepest. Ri*bikent kezelnek, 10 x felhivnak, értem jonnek, volt h meg lettem fenyegetve hogy kiraknak ha iszok valakivel. Ez főleg anyai részről megy. Még a nagyszülők is belekotnyeleskednek.

19L


2018. júl. 5. 19:40
 1/7 A kérdező kommentje:
A munkat úgy értem, hogy benne van a házi munka(?) is, amit én is csinálok.
2018. júl. 5. 19:41
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Költözz el,ennyi idősen én már külön éltem és senki se szolt bele h normális életem van és felnőtt nőként nem kivánok otthon gubbasztani a sarokban irigykedve ,antiszociálisan mentális betegként szorongásgátlokat zabálva mint ahogy most divat. Gondolom pasid se lehet ilyen háttérrel..
2018. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már volt 2. Nem tiltanak, hanem sajátos módszerrel elveszik a kedvemet.
2018. júl. 5. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát ebből szerintem is csak úgy kerülsz ki, ha egy másik városban továbbtanulsz és akkor ott laksz koliban/albérletben. Úgy nem látnak, nem tudnak róla, hogy éppen hol, kivel, mikor mit csinálsz. Nekem nem voltak ilyen szüleim, sosem tiltottak semmit, nem tartottak túl rövid pórázon és azt csinálhattam, amit csak szerettem volna, még akkor is amikor otthon laktam, de úgy néz ki, hogy már egyre ritkábban a normális szülők.
2018. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Elveszik a kedvedet,ez annyira magyar :( Csodálkozunk h már a fél ország hangulatjaviton él,v piál,de az igazi baj otthon van..
2018. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Munkán kívül még mit kéne csinálniuk?
2018. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj, hogy olyanok, én sem mozdulok ki szívesen, mert nem.


De ha a gyerekem menni akar, menjen csak. Nem visszahúzom, meg leugatom, hanem megkérdem, kb mikor jön, meg párszor adjon életjelet, aztán helló.


Mostohaanymáá viszont ugyanez volt, mint nálatok, 21 évesen le is léptem onnan.

2018. júl. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!