Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget, tanácsot várnék,...

Segítséget, tanácsot várnék, komoly emberektől?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, rossz családi helyzet miatt a szüleim kiraktak otthonról, nincs hová mennem, jelenleg a kutyámmal lakok egy kocsiban hetek óta, és nem találok olyan munkát és lakhelyet, ahova így el tudnék helyezkedni. Kisebb munkáim vannak, kerteknél, de nem keresek vele többet havi 80-9pezer forintnál.

Mit tanácsoltok? Szívesen meghallgatok munkalehetőséget. Lakhelyről elképzelésem egy kis 1 szobás lakás, sváb udvarban amihez egy pici kertdarab is tartozik, és anyagilag elérhető. A baj, hogy szeptemberben kezdek a Műszaki Egyetemen, addig rendeződnöm kéne.



2018. júl. 11. 10:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ajánlottak neked irodai munkát jó pénzért, mit picsogsz? Másnak ennyi lehetősége sincs. Jaj, hogy az nem keeertészkedés. Istenem. Ha ennyire fontos a kertészkedés, hagyd meg hobbinak vagy vállalj be kevesebb kertészkedési melót, és az megmarad mellékesnek az irodai mellett.
2018. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11. vagyok:

és az irodai melóban sem kell végtelenségig lenni. Ott eltöltesz mondjuk 4-5 hónapoz, közben meg keresel munkát más helyen, aztán ha találsz jót, felmondasz. Addig meg keresel annyit, ami mondjuk albérletnek jó vésztartaléknak.

Viszont arra készülj fel, hogy a legtöbb albérletbe nem lehet állatot vinni.

2018. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi srácok és fújjogók

Privátban kaptam melót :)

2018. júl. 11. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!