Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalnál egy olyan barátnőt...

Bevállalnál egy olyan barátnőt akinek anyukája beteg, lebénult? Tudva azt hogy ez mivel jár együtt

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 15:59
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, mivel jár együtt?

Ápolni kell? Abban lehet szociális gondozó segítségét is kérni.

2018. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%
Mivel jár együtt? Arról nem sokat írtál? Egyedül neki kell róla gondoskodni örökké vagy mi?
2018. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
ápolásban
2018. júl. 11. 16:10
 4/39 anonim ***** válasza:
81%

Az bajos. Ha a lány egész nap az anyját fogja ápolni, miből fog élni, hogy lesz kapcsolata, saját családja?

Én gyerekként sem vállanék be ilyet. Vannak erre ápolók, ilyen helyzetben besegítenék minden nap, de az életemet nem áldoznám fel.

2018. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
63%

Semmivel nem jár együtt, mert ha a csajnak van esze, akkor fizet háziápolót.


Ugyanis ő NEM tud gondozni egy magatehetetlen embert.

2018. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
89%
Pepitában, mert hetero nő vagyok: olyanba nem mennék bele, hogy mi ápoljuk. Gondozó - az legalább szakszerű ellátást ad és a mi magánéletünk sem megy rá.
2018. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

nem is kell feláldozni az életét rá

csak esetleg a társnak is kicsit besegíteni

2018. júl. 11. 16:18
 8/39 anonim ***** válasza:
93%
Már bocs, de láttam, mi volt a nagyszüleinkkel. Lehet, az én egész magánéletem nem megy rá, de aki ápolásin ottmarad, az övé IGEN. Anyu-apu összes szabadideje ráment, szét lettünk rombolva, mint család, mert ránk, gyerekekre sem maradt idejük. Vagy ha együtt töltöttük az időt, az alatt sem volt minőségi program, mert akkor mi segítettünk be.
2018. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Besegitenél vagy inkább bele se mennél a kapcsolatba?
2018. júl. 11. 16:20
 10/39 anonim ***** válasza:
92%
Ezért kérdezzük, hogy pontosan mivel jár együtt, de ezt még nem mondtad meg. Így nem tudunk válaszolni. Ha azzal, hogy állandóan vele van, ápolja, ez a terve a következő 50 évre, akkor nem, de ha más megoldja, csak néha rá kell nézni, akkor igen.
2018. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!