Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az létezik, hogy valaki 7...

Az létezik, hogy valaki 7 éven keresztül együtt van egy HPV beteg emberrel, majd 3/4 évig egy másikkal és nem lesz vírushordozó?

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 11:10
 1/6 Contefleur ***** válasza:
Természetesen lehetséges. A HPV egy csókkal nem fertőz, valamint szexuális úton sem, ha nincs sérülés a hüvelyben/ pénisznél. De a HPV-t sem lehet rögtön kimutatni. Hónapokon keresztül érdemes vizsgálni!
2018. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az hogy te mit kapsz el, az immunrendszeredtől függ.

nekem eleg sok pasim volt, 37 eves vagyok.voltam hpv torokvizsgalaton.. erre mondjak h negatív lett.

mondom negatív???

úgyhogy nem kell mindent bevenni amit a tvben és a neten mondanak.

2018. máj. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az inmunrendszerem, 2-3 honapja nagyon le volt gyengülve, amit az antibiotikum kúra is még gyengített, utánna voltam együtt vele, rendes kapcsolat szinten. Ha esetleg nem ő lett volna, szerintem, ez hamarabb jelentkezett volna, úgy gondolom, nem pedig akkor, amikor az immunrendszerem helyreállt
2018. máj. 18. 07:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos az immunrendszer erőssége.Ha elég erős akkor nem kapod el.De ha gyengébb akkor kell szedni egy speciális gyógyszert.Úgy nevezett Isoprinozint,és ez megerősíti.
2018. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Isoprinosine vényköteles, csak orvosi vizsgálat után szedhető. Nem kellene konkrét gyógyszereket látatlanba ajánlgatni ismeretleneknek!
2018. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2: Hogy merült fel a torokvizsgálat?

Kértem és kifizettem teljeskörű STD-szűrést, de nem merült fel..

2018. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!