Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A családomban elsőunokatestvér...

A családomban elsőunokatestvér kapcsolat, de most babát akarnak szerintetek beteg lesz a babájuk, már kiskorom óta együtt vannak nekem megszokott! Nálatok van ilyen rokon?

Figyelt kérdés
12éve vannak együtt ha jóltudom de ez a gyermek vállalás aggaszt én mondtam nekik ezt,de én aggodom szerintetek bajban vannak?
2018. máj. 17. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, létezik erre valamilyen szűrővizsgálat, de nem vagyok biztos benne. Nézzetek utána.
2018. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj de szerintem ez annyira gusztustalan és felháboritó. Tudom hogy ez sajnos ma már úgymond megszokott dolog de hogy lehetséges hogy vérrokonok ilyenre vetemedjenek. Igen szerintem van esélye hogy valami betegsége lesz a babának vagy esetleg az ő gyerekének majd egyszer.
2018. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen de szeretik egymást,én így nőttem fől h öket látván ilyen kapcsoltatot szeretnék,csak a bibi a vérrokonság,hogyan beszéljem le őket?
2018. máj. 17. 20:17
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Un-do-rí-toooo💩
2018. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Te sehogy, mert semmi közöd hozzá. Nekik kell ezt orvossal, genetikussal megbeszélni, és majd eldöntik, hogy vállalják-e a kockázatot. Amúgy nem feltétlen lesz beteg a gyerek, sajnos volt már rá példa, hogy az édesapa felcsinálta a lányát, és egészséges gyerekük született.
2018. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

A férjem távoli rokonai is első unokatestvèrek, van 4 gyerekük, egèszségesek. Ők elmentek előtte kivizsgálasra azt hiszem. De az esèly nagyobb hogy valami gebasz legyen a gyerekekkel ilyenkor, lásd pl Habsburgok (elég szokványos volt az ilyen kapcsolat, meg az őrültek is.. ) Bár nem feltétlenül.


Még annyit hozzá hogy sógoromèk nem rokonok, mègis súlyosan beteg gyerekük lett. Utáma elmentek genetikushoz, aki mondta hogy olyan esèlyük van mèg egy beteg gyerekre mint a lotto ötösre...Hát betef lett a második is, úgyhogy az élet igazságtalan ès semmi sem törvènyszerű.


De neked sok közöd nincs hozzá. Ha nem kérdezik a véleményed bele se kellene szólnod.

Amúgy osztom a többsèg vèlemènyét hogy ez beteges és undoritó, de egészsègükre.

2018. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok..


Szóval sógoromnak a testvére meg a férje akart lenni

2018. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hülyeséget mondok, de mintha úgy tudnám, hogy ez büntetendő, mivel tulajdonképpen vérfertőzésről van szó.
2018. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos nem büntetendö,még talán házasodhatnak is.
2018. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
El se tudom kepzelni ez hogy lehet
2018. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!