Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál egy ilyen nőről?

Mit gondolnál egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

A gyerektartást nem a gyerekre költi,hanem magának vesz belőle kozmetikumokat,ruhákat.Persze az apa nem tud semmit a dologból.

Ja még mielött valaki írná,nem én vagyok az:)

Nincs még gyerekem,de ha esetleg valaki külön megy a párjával és a párja fizet a gyermek után, akkor azt elvileg a gyerekre szokták költeni nem?


2010. jún. 18. 11:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%

Elvileg igen, de ha bemész egy szépségszalonba elég sok nő nem veti meg hetente a 2500 Ftos műszempillát, a fodrászt, manikűrt kozmetikust és családanyák!!!!!

Én fiatal 21 éves lány létemre ezen voltam kiakadva hogy ezek 20-30ezret hagynak havonta szépségszalonba én meg sokszor egy fodrászt sokkalok egyedülállóként magamnak ugy h van fizetésem!

2010. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Én a gyerektartást mindig a gyermekre költöttem. Én magam vágom a hajamat és festem is egyben. Műszempilla minek, jó a saját is, azt is lehet rebegtetni. Dehát nem vagyunk egyformák.
2010. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%

Nő fizetése (tegyük fel) 100 e Ft.

Gyerektartás (tegyük fel, gőzöm sincs) 30 e Ft.


Kiadások (fiktív): gyerekre 40 ezer, nőre 40 ezer, rezsire 50 ezer.


Ha minden ki van fizetve, nem mindegy, hogy a 30 ezer hova kerül?

2010. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
55%
az ilyen nő nem elég érett, hogy gyereket neveljen. ezért rákényszerítik az exükre az eltartás emelését, de nem hajlandóak beszámolni arról, mire is költik. Ezt sajna csak a gyerek tudja megmondani anyuci mire költ egy hónapban, ha már nagyobbacska lesz...
2010. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Természtesen más a helyzet, ha a gyerek nélkülöz.
2010. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
ez egy nehéz kérdés, alapból nem ítélek el senkit, mert ez ennél kicsit bonyolultabb....pl a volt férjem azt mondta h internetfüggő vagyok, mert mindig be van kapcsolva mikor ő otthon van....ő sose volt otthon, azon ritka alkalmakkor mikor mégis, akkor esetleg láthatta h ülök előtte, de kaja mindig volt, a gyerek is el volt látva.....szóval eléggé nézőpont kérdése....ha a gyereknek van ruhája, étele, akkor én nem ítélkeznék, mivel a villanyszámla befizetése is valamelyest gyerektartás kategória, azt meg gondolom fizeti
2010. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%

1. Neked ehhez mi közöd?

2. Honnan tudod, hogy a gyerektartást költi el? Meg vannak jelölve az apától kapott bankjegyek?

3. Ha a gyereknek mindene megvan, aligha kéne bármit is gondolni.

2010. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Ennek a nőnek sajnos nincs jövedelme....
2010. jún. 18. 11:57
 9/32 A kérdező kommentje:
Nagyon közeli rokonról van szó,a másik pedig az,hogy a gyerek csak az alap dolgokat kapja meg.
2010. jún. 18. 11:58
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, apa nyissa ki a szemét. Oldja meg ő. Ha tényleg ilyen a nő, no comment...

Viszont az első válaszolót nem értem. Mi abban a probléma, hogy vki költ magára? Ha megteheti, tegye. Attól még, hogy családanya mellette, nincs borítékolva, hogy otthon éhezteti a gyereket. Meg ugye a homlokára sincs tetoválva...Megint ezek az előítéletek.

2010. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!