Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exfeleség meddig van jelen...

Az exfeleség meddig van jelen egészséges mértékig az exférj életében?

Figyelt kérdés
Tavaly váltak el,van egy közös gyerekük (4) éves,így érthető,hogy tartják a kapcsolatot. De ez meddig egészséges? Úgy értem pl este 10kor kopogás nélkül betoppan, hogy jöttem a dióért,vagy minden nap többször ír üzenetet, többször hívja telefonon apró dolgok miatt,vagy defektet kap és azonnal neki szól-holott van új párja... Arról nem is beszélve, hogy kullancs ment belé, és az exhez rohant kiszedetni-persze akkor,mikor én nem vagyok otthon. Ez normális?

2018. júl. 18. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez már nem normális, és ezt te is tudod. De nem az exre kenném. A férfi az, aki nem tud határt szabni az exének. Hozzánk nem tudna bekopogni este 10kor, mert nem nyitok ajtót, és más seggéből sem szedek ki kullancsot, ha a párom nincs itthon (mondjuk amúgy sem).
2018. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mantis religiosa ***** válasza:
91%
Egészséges mértékben minél kevesebbet! Ha nem lett volna közös gyerek, valószínűleg azóta sem beszéltünk volna egy mással. Az iskolai problémákon, és a láthatási időpont egyeztetésen, kívül, ami mindig semleges helyen történt, ( kávézó, fagyizó, étterem,), összesen 1-1 alkalommal kerestük egymást az elmúlt 15 évben, olyan ügyben, amikor nekem, vagy neki a munkánkból adódóan kellett segíteni egymásnak. Egy szó mint száz: elváltak, külön élet, külön utak, minél kevesebb találkozás.
2018. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Apa még nem vált le teljesen. Ha gyerek miatt ütköznek az okés, de ilyen piszlicsáré f@$zságokkal már nem kéne foglalkoznia.
2018. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ja, meg egyszer segítettünk a haverokkal költöztetni.
2018. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez túlzás. Oké diót vihet a gyerek miatt-de nem este és nem szólás nélkül. Én a is 2.vagyok de nem tűrném ezt.
2018. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Le kellene ülnöd a pároddal, és komolyan megkérdezni tőle, hogy egyáltalán túl tette e magát a váláson. Mert a leírtak alapján sajnos nem. Nálunk is próbálkozott az ex. De mivel látta hogy párom nem áll kötélnek, feladta. Pl velünk lakott a fia. Idejött, hogy főzni szeretne a gyereknek vacsorát. Természetesen megengedtük neki. És milyen érdekes, pont a párom kedvencét főzte. Miután megfőzött, elment. Másnap jött valami ürüggyel, és kérdezte páromat, hogy ízlett a vacsora. Ő meg félvállról odavetette neki, hogy nagyon finom volt a zsíros kenyér amit én csináltam. Feldúltan távozott, azóta sem láttuk. Ezt csak azért írtam le, mert sajnos ilyenek mindig lesznek, amíg párod ezt engedi neki. Te ha lehet, ne adj hangot a dolognak az ex előtt, mert az exexnek az az öröm, ha az új nőt azenvedni látják.
2018. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Itt a párodnak kéne határozottan leállítani az exet, mert ez egyáltalán nem normális. Ez jóval túlmegy a gyerek miatti kapcsolattartáson. Hozzátenném, a gyerek miatt sem kell napi kapcsolatban lenni. Fontos dolgokat nyilván megbeszélni, de az nem jut minden napra.
2018. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az exfeleségre kell fújni, mert itt a PÁROD az, aki belemegy a játszmákba és kiszolgálja őt.


A nő csak próbálkozik, ami nem gáz. Tegye. A gáz, hogy a pasas meg simán ugrál neki.


Te miért akarsz kapcsolatot egy ilyen "férfivel"? Kb. ugyanaz, mintha az anyja lenne jelen az életetkben - mondjuk ez rosszabb, mert anno rendszeresen dugta.

2018. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csurmi ***** válasza:
100%
Hát azért ebből nem derül ki, hogy itt pontosan mi a helyzet. És miből gondolod, hogy nem a párod ajánlja fel a segítségét a nőnek? Miért váltak el? Ki akarta a válást?
2018. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!