Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék a véleményetekre.16 éves lány vagyok és van egy 23 éves haverom nemrég megkérdezte hogy járnék e vele. Persze elmondtam itthon de ellenezik nagyon szinte tiltanak tőle. Miért csinálják? Nem bíznak bennem?

Figyelt kérdés
Az anyám(44) és az apám(60) köztük 16 év korkülömbség van a báttyám(36) és a felesége(24) köztük pedig 12 év.Ők is nagyon fiatalon ismerkedtek meg.És jól megvannak még most is.
2009. júl. 31. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Egy hét évvel idősebb ember nem fog foglalkozni egy ilyen kis tökmaggal. Agyilag, életmódilag annyi különbség van köztetek, hogyha éppeszű akkor csak szimplán dugni akar veled. Ezt neked kell eldönteni, hogy jó-e vagy rossz. Feltételezem, hogy a család rossznak ítéli. Naív vagy, ha bármi többet remélsz.
2009. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
ok de te 16 éves vagy, tehát még kiskorú. ezért ellenzik. majd ha leszel 20-25 akkor már nem számít. ők szerintem nem is a korkülönbséget ellenzik annyira hanem inkább magát a pasizást.
2009. júl. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
69%
Szia!Valószínűleg csak arról van szó,hogy féltenek.Féltik a kislányukat,hisz a szemükben még az vagy.Ha komoly a dolog,akkor valószínűleg elfogják fogadni a helyzetet,addig légy türelemmel.Remélem segíthettem.üdv:)
2009. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
első válaszoló: ne hidd hogy egy 23 éves srác már egy komoly férfi, az még csak egy végzős egyetmistának felel meg, én ilyenekkel körül vagyok véve és semmivel sem különbek mint a 19-20 évesek:)
2009. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Énmeg 21 éves férfi vagyok és okosabb voltam a középiskola megkezdésekor, mint a fórum 99%-a. Naés? Most jön a lányok okosabbak, mint a kiffiúk beszélgetés?


Azt akarod mondani, hogy egy 16 éves iskolás kislány magasabb agyi szinten van, mint egy 23 éves férfi? Természetesen teljesen egészséges ember nem lehet, ha kislányokra vadászik.

Kétségen kívül jailbait-dugásról van szó. De mindenki azzal dugatja magát, akivel akarja, viszont egy nagy adag naívságot vélek felfedezni a kérdezőben a kérdése alapján.

2009. júl. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok de hozzátenném hogy akármilyen meglepő a srác még szűz.Régóta ismerem és megbízom benne.És tarthattok naívnak tudom hogy nem akar kihasználni.És tényleg köszönöm a válaszokat de nem arra lennék kíváncsi hogy szerintetek kiakar e használni és hogy mit akar hanem hogy a szüleim mért nem engedik, miattam?vagy mért?Volt már barátom akiket ismertek és velük nem volt gondjuk.Csak vele.
2009. júl. 31. 01:26
 7/13 anonim ***** válasza:
01:19-es, te két dolgot tudhatsz magadnénak: hatalmas nagy arcot és üldözési mániát. senki nem beszélt arról amit te leírtál, nem okosabb a 16 éves semmivel egy 23 éves egytemistánál, de te sem vagy az, nehogy azt hidd.
2009. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem is volt kapcsolatom 23 éves sráccal (és 15 vagyok)

és egyáltalán nem "a dugásra ment ki a játék" .. szinte egy szinten voltunk mert ő fiatalabbnak hatott a koránál engem meg amúgy is sokan 18nak hisznek, beszélgetések alapján is :) a mi kapcsolatunknak a túlságosan (és feleslegesen) aggódó szüleim miatt lett vége.. nem minden 15 éves olyan hülye mint a diszkóp*csák akik leszopnak bárkit csak hogy jókedvük legyen :)

persze ezzel nem azt mondom hogy nem árt az óvatosság..

2009. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te meg két dolgot biztosan nem tudhatsz magadénak. Egy, az emberismeretet, kettő a logikát.


Meglátásod szerint a 19 éves férfiak leállnak az agyi fejlődésben legalább 23 éves korukig.

Meglátásod szerint a 23 éves férfiak egy szinten vannak a 16 éves lányokkal.


És amúgyis. Az én farkam nagyobb, mint a tiéd, szóval nem is értem, miért vitatkozom veled.


A kérdezőnek pedig a saját szüleit kéne megkérdezni, hogy miért nem bíznak benne, mert a kristálygömbömből kimerült az elem. Valószínűsítettem még az első válaszomban, hogy valószínűleg azért, mert úgy gondolják, hogy szimplán meg akarja dugni a tizenéves pipijüket valami 23 éves szatír.

2009. júl. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a remek választ. :D Sajnálom hogy lemerült az elem a varázsgömbödből te nagy mágus.Biztos akkor merült le amikor megnézted hogy nagyobb e a farkad az előtted hozzászólónál.És nem a megoldást akarom hogy leírja bárki is hanem a véleményt amit a kérdésben is leírtam.köszönöm.
2009. júl. 31. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!