Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem olyan rég óta van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan rég óta van egy barátom, és nagyon szeretjuk egymást, a baj csak az hogy a srác roma családból származik én pedig magyar vagyok, és a szuleim tiltanak tőle. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most titokban járunk, és csak a legjobb barátnőm és a nagynéném tudja. A szuleimnek nem mondhatom el, de így mégis rossz. Mit csináljak? Tartsam titokban?
2009. aug. 23. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Köztük is vannak rendesek, igazán megérthetnék a szüleid. mennyi idős vagy?
2009. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak annyi, mint a fehér holló..
2009. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez egy nagyon szar helyzet. A szüleid ismerik őt? Biztos hogy tiltanának tőle, vagy csak te gondolod így? (Bár sztem a legtöbb szülő tiltja a gyerekét egy romától) Én azt mondom, ismerd ki ezt a fiút minél jobban, teljenek el hetek, hónapok, bizonyosodj meg róla hogy tényleg szeret téged és normális életet él.
2009. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia.én voltam romával együtt,és nálunk is ugy indult,hogy nagyon szerelmesek vagyunk.fél év után össze is költöztünk,teljessen kisajátitott,nem köszönhettem senkinek,meg hasonlo dolgok,barátnöim sem voltak.ok,mindenki más,lehet a te fiud más,mint az enyém volt,de csak megsugom(a vér nem válik vizzé)és ezt sajnos tapasztaltam:( nem olyannak ismertem meg,mikor csak jártunk,mint mikor össze is költöztünk.elsö este már megvert és jött a többi:( de itt hozzáteszem,nem csak engem,a 2 és fél éves kislányomat is,ugy hogy intenzivre került.na de ezt most haggyuk.az én szüleim sem örvendeztek ennek a dolognak,hogy együtt voltunk,és mostanára már teljessen megértettem öket.nem vagyok/lettem fajgyülölö,mert tény és valo tényleg vannak rendes romák,de ezt ne feledd a vér nem válik vizzé.elöttem szólónak igazat adok,ismerd ki és akkor majd meglátod,mien is,és hát szerintem tartsd még titokban az egészet,de vigyázz vele.tapasztalat sajnos
2009. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17 vagyok.Es igen a szuleim tiltanak mert eleg sokszor elmondtak hogy ne merjek vele foglalkozni.Amugy mar több mint 10 eve ismerem es nagyon joo baratom.es az anyjat es testveret is regota ismerem es oket is nagyon szeretem mert iszonyat rendesek velem es mindig azt mondjak hogy nagyon szeretnek!Es eddig nem bantott senkit soha egy bnojet sem es remelem ez igy is marad. Ami azt illeti nagyon sajnalom hogy nalad ez tortent :/
2009. aug. 23. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
hát akor ha 10 éve ismered és tudod mienek,meg mien,akkor hajrá.én drukkolok neked.mondtam is lehet nem olyan,mint a volt pasim.de csak tapasztalatbol mondtam ezt.de ha te ezt látod,hogy minden ok lenne,akkor hajrá és drukkolok,hogy a szüleid is elfogadják.
2009. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia!én 1 év 9 hónapig éltem egy roma fiúval!(nagyon boldogan)én most vagyok 17!engem is tiltottak a szüleim,de aztán már belátták,hogy semmi értelme:) 1 évig titokban jártunk!!(ezt ne tedd)inkább mondd meg otthon, hogy mi van köztetek!sokkal jobb lesz!ha a szüleid nem annyira szigorúak, akkor szerintem meg fogják érteni!(nekem is megértették de ez már én vagyok:) ) SOK SZERENCSÉT!ÉS LEGYETEK BOLDOGOK!:P :)
2009. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :)

Azert nem mondom a szüleimek, legalább is egy db-ig még biztos!

Főleg hogy az én szüleim nem olyan megértők... :S

2009. aug. 24. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!