Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS! Mit csináljak ha a...

SOS! Mit csináljak ha a szüleim tiltanak a barátomtól?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves lány vagyok. Van egy barátom aki 18 éves.Októberben leszünk 2 évesek. A szüleim elváltak.Anyukámmal és a barátjával élek és van két mostoha tesóm. Januárban szakítottunk, ugyanis már nem bírtuk amit a szüleim csináltak. (Rendőrség, Gyámügy, Gyermekjóléti.) Most 5 hónap után rájöttünk hogy tényleg nem tudunk egymás nélkül élni és egy pár hete megint együtt vagyunk. De ezúttal titokban. Nem merem nekik elmondani, mert félek hogy megint ugyanaz lenne. És nem arról van szó, hogy a kapcsolatunk nem bírná ki, ugyanis előzőleg én mondtam azt hogy ezt márt nem bírom, hanem arról hogy engem édesapám teljesen kikészített mikor nála laktam mert vert lelkileg terrorba tartott és szerintünk van benne pedofil hajlam. (De ez más történet) A lényeg, hogy ti mit ajánlotok? Mit csináljak? Nagyon szeretjük egymást és az életbe még egyszer nem bírnánk ki egymás nélkül. Kérlek segítsetek!! :(
2015. aug. 18. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért tiltanak tőle?
2015. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos nem ok nélkül tiltanak.
2015. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon kevés. Miért tiltanak?


Hogy jön ide apukád? Nagyon szomorú történet, de mi köze ehhez?

2015. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!