Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék már egy...

Nagyon szeretnék már egy barátnőt. Hogyan mondjam el? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!(elore is leszogeznem hogy telefonrol irok es altalaba nem irok ekezetet szoval bocsi) Azzal szembesulok hogy mar nagyon vagyok egy baratnore. Megvan a szemely akivel osszelehtne hozzni egy kapcsolatot mert mar talkozo is szoba jutott. DE sajnos komolyabb baratnom meg nem volt pedig lehetett volna (nem nagykepusegbol) de nagyon titkolozom a szuleim elott. Nem merem elmondani hogy vele szeretnek talalkozni es hogy minden szuper lenne. Es igy neha kellemetlen szituacioba kerulok mivel kifogasokat kell keressnen hogy most miert nem jo ez az idopont. Nagyon rosszul esik hogy ez miatt hazudnom kell neki. Kenytelen vagyok elejuk alni.:( Es ez borzasztoan rossz erzes. Titokba meg nem akarok vele talalkozni mert alapbol ugy is kiderulne. Kene egy kis segitseg mert nagyon rosszul erzem magam ez miatt. Tobbi haveromnat meg irigylem mert nekik ez biztos konnyen ment. Kerlek szepen titeket normalis valaszokat adjatok. 17/F

2018. júl. 20. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ott valami nagyon nem oke ha annyit felsz elmondani hogy egy lany baratoddal talalkozol. Novessz pocsot elobb tess.
2018. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:
100%
Miért kell titkolnod? (oO)
2018. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

odaállsz, elmondod nekik, és a szerető szüleid alig várják majd, hogy bemutasd nekik a lányt.

Ha nem így van, nem veled van baj, hanem a szüleiddel, és ezt mások is alá fogják támasztani.

Ebben az esetben ne hagyd magad!

2018. júl. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Nos, nem tudom, milyen kapcsolatban lehetsz a szüleiddel, illett volna ide leírni. De a legtöbb szülő, ha félti is a gyerekét (főleg, ha egy szem fiúk/lányuk), mindennél jobban várja, hogy végre szerelmes legyen és hazavigyen valakit. :) Ez tényleg így van. Szóval, ha úgy látod, hogy a lány is vonzódik hozzád, akkor mondd meg neki őszintén, mondd el neki, hogy izgulsz is meg félsz is, de kedveled őt és szeretnéd, hogy jobban megismerjétek egymást. A legtöbb nőt nem zavarja, ha egy férfi nem fél kimutatni az érzéseit. Ez NEM egyenlő azzal, hogy valaki anyámasszony katonája. Semmi szégyellni való nincs abban, ha vannak érzéseid.


És ha nincs komolyabb probléma a szülőkkel, akkor mindenképpen beszélj velük. Ebben a korban a fiatalok elkezdik a "kirepülést". Próbálgatják magukat, a határaikat és kicsit vagy nagyon eltávolodnak a szülőktől, mert már nem csak "otthon és külvilág" létezik, hanem ennél összetettebb lesz minden. Ezt egy kamasz nem is veszi észre, a szülők annál inkább. És féltik a "kis", már 180 cm magas, izzadtságszagú, borostás csemetéiket, hogy olyan dolgokat csinálnak, amit később nagyon megbánnak. Félnek az ismeretlentől és attól, amit nem látnak. Mert a gyereknek lesz hirtelen egy olyan része, ami már nem hozzájuk tartozik. De közben még nem nőttek fel, tehát a felelősség az övék. Szóval csak meg kell őket nyugtatni és biztosítani arról, hogy megbízható kamasz vagy, aki odafigyel a szülői szavakra, de szeretne némi önállóságot. És nincs miért aggódniuk. (Bár úgyis fognak, csak kevésbé)


Remélem segítettem egy kicsit. Szóval ne titkolózz, mert az mindhármótoknak rossz, inkább végy egy mély levegőt és mondj el mindent. Hajrá! :)

2018. júl. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Gondolod, hogy akkor a szüleid vennének neked egy barátnőt ??
2018. júl. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Férfi vagy? Akarsz egy nőt? Akkor legyen a pucádban vér hogy odaállj anyádék elé... alapból nem tudom ezen mit kell velük közölni 17 évesen
2018. júl. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen életed van, de mikor én 17 voltam és nyári szünet volt reggel elmentem otthonról és este 21-22re meg haza. Miért is olyan kib@$zott nagy teher az hogy egy csajjal akarsz találkozni?? Nem vágom.
2018. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!