Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális rendjén van ez igy?

Ez normális rendjén van ez igy?

Figyelt kérdés
Kiutáltak otthonról elkellett költöznöm addig csesztettek történetek talaláltak ki rólam iszonyú,összekerültem 1sráccal szültem gyereket mai napig bele szolnak mekkora szar vagyok anyuka szempontjából egyszóval mindenbe semmit nem kérdeznek csak kijelentenek hogy megyünk itt vagyunk engedjbe...forditott esetben nem müködik mindenből kihagynak mindig utolsó voltam otthon elöbb segítenek 1hajléktalanon mint nekem ...utolagosan hozzátették jó hogy szültél gyereket és nem jössz haza!nem tudom most hogyan reagáljak ha rákérdezek röhögnek...
2018. júl. 21. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakitsd meg velük a kapcsolatot.
2018. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Micur34 ***** válasza:
100%
Nem a te utad, ha feszengsz rajta. Nincs értelme, hogy tartsd velük a kapcsolatot.
2018. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen érthető de senki ne értse félre még nem dolgozok otthon vagyok a kisgyerekkel ha szakitunk tőlem elveszik mivel nem tudok helyet biztositani neki mindig elõre kell nézni akárhogy szànakozva is de odakönyörögném magam a gyerek érdekébe!vagy mit tennétek?
2018. júl. 21. 18:33
 4/4 Micur34 ***** válasza:
100%

Úgy érzed, hogy elhagyna a gyerek apja? Akkor is vannak ezek a menedékek, nem tudom a pontos megnevezését ahova pár hónapra felvesznek de a gyermeket nem veszik el hacsak nem bántalmazod stb...


De miért szültél olyan pasinak gyermeket aki ott hagyhat. Jó a mai világban megbízni akárkiben is nem egy életbiztosítás.

2018. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!