Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van alapvetően kevesebb...

Miért van alapvetően kevesebb esélye párt találni egy olyan nőnek, aki átlagon felül iskolázott, pl. több diploma, nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Miért hiszik azt az emberek, hogy már területen deficites, vagy el van szállva magától?
2010. jún. 18. 23:58
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
32%
Külső fontosabb.
2010. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%

Mert a férfiak nem szeretik az olyan nőket, akik mellett kisebbségi komplexusuk van. Tehát szűkül a kör, hozzá képest az 1 diplomás férfi is aluliskolázott.

Tehát akik maradnak, azok a több-diplomás férfiak, a többinek mindnek kisebbségi komplexusa lesz, kivéve ha elég kiegyensúlyozott.

2010. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy a külső fontosabb? Nem értem, mi köze a két dolognak egymáshoz? Akár pozitív, akár negatív értelemben.
2010. jún. 19. 00:10
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel szeretnék egy ilyen párt:).
2010. jún. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%
Mert az átlagon felül iskolázott nők általában ragaszkodnak az átlagon felül iskolázott férfihez, míg fordítva ez nem igaz, így nagyon eltolódnak az arányok. Csak a szemléltetés kedvéért mondok egy példát: az orvosnők általában orvost akarnak maguk mellé, míg az orvosok vígan feleségül veszik az ápolónőket is. Így ugyanannyi orvosból és orvosnőből mindenképp hoppon marad néhány az utóbbiból, mivel neki meg nem kell a műtősfiú.
2010. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%

Mert fél attól, hogy a nő lesz a "falkavezér", neki meg elhalványul férfiúi mivoltja.

Én speciel a képzettséget választom, mintsem hogy hülye maradjak csak azért, hogy pasit találjak.

2010. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
98%
Természetesen lehet egy többdiplomás nő gyönyörű. A válaszoló azt akarta írni, hogy a szép külső önmagában elég a férfiaknál a sikerre, a diploma nem.
2010. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igazából nem konkrétan nem rólam van szó, ez fiktív kérdés, csak nagyon érdekel, mások ezt hogy gondolják, főleg a 20-35 közötti férfiak.
2010. jún. 19. 00:21
 9/41 anonim ***** válasza:
63%

Rossz a kérdés: nem párt találni kisebb az esélye, hanem annak, hogy meg is tartja.


Mert tipikusan ezek a nők vannak meggyőződve arról, hogy nem kell foglalkozni olyan régimódi dolgokkal, mint pl. a férfi hiúságának a legyezgetése.

Mert sokkal kevesebb dolgot tűrnek el a párjuktól.

Valahogy azt hiszik, hogy ma mások az emberek, mint régen. A barátnőim ki vannak akadva, hogy ötvenedszer is meghallgatom ugyanazt a sztorit a páromtól, mikor már ők unják, pedig kevesebbet hallották. De neki ez kell, hogy jól érezze magát... hasonló dolgok bőven vannak, ezekkel valahogy a tanult nők mintha méltóságon alulinak éreznék foglalkozni. Pedig kell :)

2010. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
83%
én diplomás vagyok, a párom fiatalabb jóval és szakmunkás, a kisebbrendűségi komplexusa megvan, de ez arra ösztönzi, hogy továbbtanuljon (majd, ha pénzünk is lesz :S)....szoktunk veszekedni, mert néha rájön az ötperc és szerinte hülyének nézem, de megoldjuk ;)...amúgy meg 3 éve nyúzzuk egymást, szóval működik ;)
2010. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!