Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ígérget állandóan?

Miért ígérget állandóan?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm állandóan csak ígérget, aminek semmi értelme nincs.

"Jövő hónapban elkezdem a jogsit" ez volt másfél éve.

"a nyáron megyünk Horvátországba" ez megint évekkel ezelőtt.

És ebből milliót mondhatnék még.

Semmi bajom azzal ha valakinek nincsen jogsija és nem megy külföldre nyaralni, de akkor minek? "ígérgeti" nekem?

Egyébként az utcán inni és cigire mindig van pénze, szóval még ez sem lehet kifogás. Miért ilyen?


2018. júl. 25. 19:30
 1/10 anonim válasza:
100%
Mert nem akar lemaradni senkitől... Inkább nagyot mond.
2018. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
megmondta a Hofi 25 évvel ezelőtt, olyan szarul még sose álltunk, hogy ígérni ne tudnánk
2018. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Álmodozik. Te nem szoktál? Ez nem ígérgetés. Én pl elhatároztam "ígérgettem", hogy mivel sok dolgom van, nem nyitom ma meg a gyakorit- és tessék.
2018. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy ilyen ismerősöm, akit egyébként nagyon nagyon szeretek, de ő is hasonló. Általában kb. a fele sem valósul meg annak amit mond, de tudom hogy nem direkt csinálja. Egyszerűen úgy látom ,hogy szét van esve, sok mindent akar, de nincs ideje, vagy nagyon kevés.
2018. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igérget.

A megvalósulni/megvalósítani HITT vágyait mondja.

2018. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ígéret akkor lenne, ha neked tenné. Arról beszél amire vágyik. Vannak ilyen emberek, akik csak az álmodozásig jutnak el.
2018. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked "ígérgeti", inkább magának. Kicsit olyan ez, mint a "szilveszteri fogadalmak".
2018. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de neked ehhez mi közöd van? Honnan tudja, mikor mondja, hogy mi lesz fél év múlva? Te fújod fel az egészet annyival, hogy túl sokat foglalkozol az ő életével. Ennyi.
2018. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább tervezgetésnek mondanám. Lehet valami ad neki motivációt, hogy előre tervezgessen,de aztán a dolgok nem jönnek össze, így minden marad a régiben. Ilyen nálunk is volt, mikor visszamentem dolgozni gyes után, már tervezgettük, hogy mivel több lesz a bevétel, veszünk pár új háztartási gépet. Na ennek a negyede sem jött még össze.

Amúgy meg azt csak idebökted, hogy bezzeg cigi meg ital az van. Nekem inkább úgy tűnik, hogy téged inkább az bánt, hogy lenne rá pénze, ha nem költené el ilyenekre. De még az a jó, hogy ebbe nincs jogunk beleszólni.

2018. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te nem az exemről beszélsz? :O azt leszámítva, hogy neki volt jogsija :D viszont a legtöbb dolgot ő is csak ígérgette :D "Drágám, mi azért nem megyünk el soha sehova, mert én 30 éves koromban szeretném körbeutazni a világot!" persze, csakhogy a pénzét úgy elköltötte, hogy semmit sem tudott felmutatni...
2018. júl. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!