Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim állandóan ordibálnak?

Figyelt kérdés

Na jó,lehet kicsit durva leszek,de olyanok mint valami rossz cigányok. MINDENEN kiabálnak,nem tudnak normális hangnemben szót érteni egymással,mindenen összekapnak és folyik a mocsok a szájukból. Anyám is egyik pillanatról a másikra úgy felemeli olykor az éles hangját,hogy rendesen gyomorideg kap már el.

Elmondhatatlan az a mennyiség amit össze ordítanak. Mindenhol csend van csak itt áll a bál mindig. Reggel 5-től most 7-ig egyedül voltam,hazajöttek és mintha a diliházba kerültem volna. És akkor én vagyok a hibás meg a szemét ha megszólom őket ha nem tudnak viselkedni. Szerintem 18 évesen hadd szóljak már bele.

Főleg,hogy hétfőn szóbeliz(nék).. Kedd óta tanulok,így is nehezen jegyzek meg bármit,de így.. Nem értik meg,anyám még az értelmesebb,megkértem szépen,hogy hagyják már ezt legalább most, de nem,kiment,2 perc után ordibálás. Holnap meg egész nap itthon lesz mindkettő,már előre ki vagyok készülve. Haverom kérdezte,hogy nem-e megyek el vele egy helyre,mondom hát inkább még tanulok,de mióta hazajöttek erősen gondolkozok,hogy még is igent mondjak mert felesleges úgy olvasgatnom a cuccokat,hogy közbe cirkusz van,full felesleges. Csak idegronccsá teszem magam ahelyett,hogy a szabadba lennék egy haverral. Kis házunk van,bárhol vannak,hallatszanak,konyha,udvar,másik udvar,bármi,szóval ja.

Kérlek ne írjatok olyanokat,hogy "Kussolj hülye gyerek ők a szüleid ők etetnek".. Ha itt lennétek egy napot megértenétek miről dumálok. Egyáltalán nincsenek tekintéllyel rám,bármilyen doga volt év közben is,ugyanúgy ment a cirkusz,hiába kértem hogy ne,szépen is,csúnyán is.

De ha még lenne mondjuk a másodikon egy szobám messze tőlük nem rinyálnék..de nincs tőlük messze szobám,se emeletünk. Arról még nem is beszéltem,hogy olykor már ég a pofám mikor jövök haza valahonnan és épp kint van egy szomszéd vagy szembe szomszéd,szégyellem a pofám,hogy ebbe a házba jövök be,mert hogy itt áll mindig a bál


2018. jún. 15. 20:13
 1/6 Metionin ***** válasza:
89%
Átérzem, nálunk ugyanaz ment csak még szobám sem volt. Tanulni az iskolában maradtam vagy beültem a könyvtárba. Gimis koromban vettem egy dicsmant és azzal hallgattam maxon a zenét de volt hogy azon is áthallatszott. Volt hogy éjszaka is rákezdték. Amíg nem tudsz elhúzni onnan, menj el otthonról tanulni, nyáron is legyél minél kevesebbet otthon, diákmunkázz vagy ülj ki a parkba vagy bármi mert ez agyilag felőröl. Én is volt hogy még álmomban is hallottam őket. ha mész továbbtanulni, menj koliba, nekem megváltás volt.
2018. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is a koli,albérlet oldotta meg ezt a szitut,nálunk mindkettőnek volt partnere néha 4 en üvöltöttek,ennyi az eltérés,aztán a munkára fogtam h miért nem járok haza csak a muszájkor.. Tesoim szintugy,mostanra szerencsére nulla a kapcsolat. Felszabadito h nincs negativ hatásuk már..
2018. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha falusi vagy,akkor kiülhetsz a kertbe tanulni,ha városi, akkor pedig a könyvtárba.
2018. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú, ismerős.


Bírd ki kicsit, menj kkoliba, vagy próbálj összecuccolni valami kis szobába egyedül.

2018. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

füldugó (a mosható fajta)

fejhallgató

munkavédelmi fültok


És részvétem! Remélem, jól tanulsz, és mihamarabb le tudsz lépni.

2018. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős nekem is a szitu, csak itt mi vagyunk a szülők. A feleségem állandóan kiakad, nem bír magával és már a gyerek is megsinyli, egyetemre jár. Megértelek, szörnyű helyzet, de még én sem tudok változtatni ezen, állandó a feszko. Próbáld tudatosan kizárni a fejédből a hülyeségüket. Lehet nem fog menni, de megáltozni egykönnyen nem fognak. Nálunk ha tudatosan nyugodt maradok még idegesebb lesz a feleségem. Szerintem idő kérdése és kidobom valahogy.
2022. jan. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!