Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha anyám...

Mit csináljak akkor ha anyám állandóan kiabál? 16L

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú történet az előzmény a lényeg annyi hogy apukám külföldön dolgozik anyám meg mindig ordít mint a fába szorult féreg hogy hol van már miért nem hívta stb stb minden kis dolgokért kiabál káromkodik stb és rám is kihat mert mellettem ordít utána nem szól hozzam és ha megolelném azt mondja nem most nincs kedve majd ha ő akarja odamegyek kikerül mikor én vagyok az egyetlen aki vele van minden nap minden órájában és szeretettel halmozom el ő meg is ilyen velem sokszor úgy viselkedik mint egy pszichopata már bocsánat csak nemtudom mit kezdjek evvel és mindig sírok

Pl előző héten ugyanez volt és elmondott engem is mindennek pedig semmit se csináltam a végén megkérdeztem miért mondott ilyen undorito szavakat rám utána meg le K-z engemmikor reggel elmegyek az iskolába utána haza és ennyi teljesen antiszociális vagyok évek óta és így le K z engem? Barátom se volt soha 1 jó barátnőm van és kész

Most mit kezdjek? És nagyon érzékeny vagyok és ez majdnem mindennapos dolog :(



2018. máj. 4. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Egy nyugodtabb pillanatában kérdezd meg, hogy miért csinálja ezt.
2018. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Már megint ez a pszichopata... Azt se tudjátok mit jelent. Apád szarik mindenbe, lelépett dolgozni külföldre hogy ne kelljen otthon lenni, anyád nyakába szakad az ami néha két embernek is sok. És hogy mit csinálj? Kezdetnek ne beszélj vele, nézz keresztül rajta. Talán észreveszi magát ha nem vagy partner az őrjöngéséhez.
2018. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
21%
Úgy bírom az ilyen 3-asokat, akik megpróbálják kitalálni mások életét.. :D
2018. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
35%
kb ugyan ez a tortenetem csak nallam apam volt pszihopata es az egesz csaladunkat megkeseritette, nem is emlekszek hogy kiskoromban hanyszor kivantam hogy haljon meg
2018. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg ennyi pszichopata szülő van? És mennyi ártatlan, jó gyerek! Nem akarok irónizálni, de minden nap van több sértett gyerek akiket nagyon kellene sajnálni! Minden kamasz nagyon érzékeny, ha nem kapják meg a maximális és azon felüli figyelmet, elhanyagoltnak érzik magukat! Ha ilyen kiabálós anyukád, foglalkozz magaddal! Tanulj, olvass, próbálj segíteni otthon! Próbálj nem problémás lenni, hátha hatással lesz rá!
2018. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Ne adj neki semmit anyák napjára!
2018. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Apukám azért dolgozik kinnt mert itthon a fizetés 0 és van 3 hitelunk is ami havi 250.000ft azért és ő nem tehet semmit így is már nagyon idős ilyen munkához
2018. máj. 5. 08:57
 8/15 A kérdező kommentje:
Tényleg segítek a házi munkába meg magamra is figyelek nem hagyom el magam főleg iskolában és a tanulásra is nagyon figyelek csak így nehéz :/ tudom kifogás de tényleg befolyásolja szerintem
2018. máj. 5. 08:59
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem, apád azért dolgpzik kinnn mert anyád ordítása nyilván az agyára ment.

Ennyi, szerető légkörböl senki nem menekül! el külföldre EGYEDÜL.


Mostohaanyjám is üvölt bármi baja van, apám meg állo nap dolgozik csak ne kelljen hallgatnia.

Én meg eljöttem 1000kmre hogy végre nyugtom legyen.

2018. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"apád azért dolgpzik kinnn mert anyád ordítása nyilván az agyára ment. " Vagy olyan mint sok pasi: csak addig jó a család amíg nem kell törődni velük, különben jön az ilyen-olyan ürügy a lelépésre.
2018. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!