Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a kiakadasom, hogy ma...

Jogos a kiakadasom, hogy ma nem volt idom magamra hanem csak masokra?

Figyelt kérdés
Hajnal ota talpon vagyok, dolgoztam, ugyeket inteztem, bevasaroltam, meg sem alltam 6-ig, amikor hazajottem ahol a ferjemmel es a gyerekkel foglalkoztam, meg pakolni is kellett.. egesz mostanaig. Es most teljesen ki vagyok akadva, hogy mindjart fekhetek is le es semmit nem tudtam foglalkozni magammal pedig olyan sok minden erdekel, szeretek olvasni de mar honapok ota egy konyvet nem tudtam vegigolvasni. Holnap reggel ujra munka van. Teljesen ki vagyok akadva mert hullafaradt vagyok..
2018. júl. 26. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Olyan párt kell választani aki melett nem háztartási robot vagy,ilyen egyszerü.
2018. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
H a ferjed vakarta a tokeit munka utan v mi? En is ezt csinalom...melo,gyerek,kutya stb ,de en egyeful nevelem. Baratommsl nem lakunk eggyutt meg es igy is degiteni akar mindeg.
2018. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Az anyaság gyakran ilyen. Ha dolgoztál, minimum bölcsis lehet, viszont akkor a házimunka és az ügyintézés a gond. Az se mindegy, mit jelent, hogy velük foglalkoztál. Ha spontán családi program volt, avval nem tudom, mi a baj. Vannak ilyen napok, ez biztosan nem újdonság,
2018. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem, hacsak nem minden napod ilyen. Mindenki életében vannak sűrűbb napok. Amúgy most is netezel, szóval ne mondd, hogy semmire nincs időd.
2018. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egyedi eset, hanem rendszeresen ez van, akkor igen. Egyébkent mit csinált a férjed?
2018. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

"Itt vidéken ez a normális nem magunkkal foglalkozunk, hanem a gyerekeinkkel"


Hát, néném, itten vidéken is az a normális, mint a városba: hogy bizony magunkkal is foglalkozunk. Van ez az izé, ez a szeretet dolog férjurammal, ami miatt mindkettőnknek rossz látni, ha a másik hullafáradt és idegroncs, oszt' igyekszünk ezt elkerülni. Ha az embernek van egy kis józan paraszti esze, hamar rájön, hogy ezt csak úgy lehet megoldani, ha ketten csináljuk a feladatokat otthon.


Ő nem azért fürdet, hogy én addig a háztartással foglalkozzak. Inkább játszok egy kicsit a mobilomon. Aztán én átveszem a fürdetést, ő meg fészbukozik és eszik egy sütit.


Kérdező, szerintem jogos, ha ki vagy akadva. a férjed nem c

csinálja meg a dolgok rá eső részét? (a gyereknevelés és háztartás nem egyemberes munka) Esetleg mástól nem tudsz segítséget kérni? Rokon, barát?

2018. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk minden napunk ilyen szinte. De csak szinte.

Mindig közbejön valami váratlan ami miatt borul az egész napi tervem. A párommal most egy pár hete csak egy ágyba járunk aludni, csoda hogy még megismerem. :D

De azért vannak jobb és rosszabb időszakok. Az egész élet egy hullámvasút, ami normális. De persze küzdeni kell azért hogy minél több jó dolgot tudjunk belesűríteni.

2018. júl. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Megérdemled... olyan társat kell választani aki nem házicselédnek és puncinak néz, hanem kiveszi a részét többek között a házimunkából is.


Amúgy a gyerek nem csupa öröm és kacagás? Érdekes, mikor leírom, hogy csak nyűg, akkor minden anuka ezzel jön, hogy neeem, remek dolog... ja, persze ;)

2018. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy azt elárulnád, mit jelent "a férjemmel fglalkoztam"?


Tán te teszed le elé a kaját, met ő képtelen rá? Vagy törlöd a seggét?


MIT kell egy felnőtt emberrel foglalkozni gondozás címén?


A kaját megfőzitek KETTEN,vagy addig ő a gyereket pesztrálja, bezsélgetni kaja, főzés közben is lehet, takarítani tud ő is, stb.


Ezek szerint a férjed olyan lúzes, lusta fx lehet, mint unokabátyám, aki elé ha nem rakja le a felesége a kaját, nem eszik.

2018. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* lúzer
2018. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!