Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben jogos volt a...

Ebben az esetben jogos volt a kiakadásom vagy nem?

Figyelt kérdés

A párom születèsnapi meghívást kapott egy règi barátjától.

Amivel kifejezetten nem is lenne problèma csak hogy ez a baráti társasága nem veti meg a tudatmódosító szereket.

Règebben a párom is kipróbálta de jó ideje nem èl vele.

Viszont ismerem annyira ha elmegy a buliba ès iszik ès a társaság 90%a valamit használ akkor ő is fog.

Ezek után elèg kiakadtam, hogy mièrt keresi az ő társaságukat.

Megtiltani nem tilthatom ha elakar menni de úgyis èszre veszem rajta ha bármit is csinált illetve elèg könnyen meg is tudom.

Megmondtam neki ha bármit is csinál èn másnap reggel pakolok össze a kislányunkal ès elmegyek.

Ő erre megharagudott rám, hogy ezt nem tehetem meg vele.

Azèrt ez nem pár pohár whiskeyről szól ès nem is egy füves cigarettáról.

Más is így reagált volna vagy nem?



2015. júl. 14. 08:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Én igen, bár én fújok az ilyen szerekre. De mindjárt megjelenik pár telepi alfa és előadja, hogy ez nem gáz te pedig zsarnok vagy.
2015. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

A drog nem vèletlenül az ès illegális.

Így is pánikbeteg ès naponta 1 nyugtatót szed.

Nem hiszem, hogy erre ezek a dolgok jót tennènek.

Ès mivel egy nagyon jó barátom túladagolásba halt meg egy első kipróbálás után èn is nagyon fújok erre.

2015. júl. 14. 08:16
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Én veled vagyok. Utálom a drogokat.
2015. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk én eleve nem is kezdtem volna bele egy olyan kapcsolatba ahol a partner drogos, vagy drogozott.
2015. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

"Viszont ismerem annyira ha elmegy a buliba ès iszik ès a társaság 90%a valamit használ akkor ő is fog"


Gratula a párválasztásodhoz. Én egyáltalán attól a falnak szaladnék, hogy ilyen társaságba elmegy, nem várnám, hogy használ-e valamit. Mi lesz a következő, a te konyhádban lesz a következő parti és ott lövi be magát mindenki?

2015. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%

hát pl a füvet már használják gyógyászati célokra is...lehet a jövőben más drogokat is fognak...


én ki sem próbáltam ezeket a szereket, sok embert ismerek a környezetemben aki élt/él ilyen szerekkel, engem SOHA nem tudtak belerángatni, pedig kínálták...


a barátod, ha akarja nem szed be/szív el semmit...

igazából nem a buli a lényeg itt, hanem a buli után lesz e változás...lehet egyszer kiszórakozza magát aztán minden megy ugyanúgy...

2015. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Te miből vetted ezt le?

A kèrdès maga arról szól, hogy nagyon is ellenzem hogy elmenjen. De a lakásba nem zárhatom be ha el akar menni, ezèrt mondtam amit mondtam.


Az hogy ő a párom más dolog.

Volt fiatalabb korában egy időszaka mikor bulizni járt ès akkor de ez 6 ève volt.

Mi három ève vagyunk egy pár.

Szeretem őt nagyon de ezt a dolgot nem tudom benyelni.

2015. júl. 14. 09:17
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

Látom nem nagyon értetted meg, amit írtam.

A lényeg: maga a tény, hogy ilyen ""baráti köre"" van, hatalmas mínusz. Nem az a kérdés, hogy fog-e valamit használni, hanem hogy egyáltalán képes és szándékában áll odamenni. Egy felelősségteljes férj és apa, aki évek óta tiszta, erre tud nemet mondani, ha nem mond nemet, az eleve bukta.

2015. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem igazad van. Én is láttam ismerősök körében, hogy ha valaki csak úgy tud leszokni, ha kikerül az ilyen társaságból, és szinte rögtön visszaszokik, ahogy újra abban a közegben van.

Egyébként milyen barátja? Most is összejárnak? Vagy csak felbukkant egy régi drogos barát? Ha egy régi barát, akivel pl. a drog miatt nem tartja a kapcsolatot, akkor nem is értem, hogy miért akar egyáltalán elmenni.

Én egyébként nem vagyok a külön program, a külön bulizás ellen. Mi is megyünk külön, nincs ebből gond. De ilyen társaság esetén nekem is lennének fenntartásaim.

2015. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ezek a barátai.

Mióta együtt vagyunk azóta leèpítte nagyjából ezeket a kapcsolatait de nèha rljár velük sörözni.

Ismerem őket kifejezetten nincs bajom velük csak ez. Ha buliznak akkor ott bizony előkerülnek ezek a dolgokdolgok.


A párom elèg befolyásolható jellem sajnos.

Ès igen rosszul esett maga a dolog, hogy apakènt eszèbe jut hogy elmenjen miközben tudja, hogy milyenek.

Három èvig nem volt semmi gond nem ment el külön velük csak ha èn is mentem. Így nem is csinált semmit.

2015. júl. 14. 09:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!