Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Mi a fontosabb?...

Szerintetek Mi a fontosabb? Az önbecsülés vagy a gyerekek? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Külföldön élünk a férjemmel és két gyerekünkkel. Kiderült, hogy a férjemnek van egy titkos email fiókja. Az ex nőjével levelezget nagyon régóta. Folyton bókol neki, hogy milyen gyönyörű, és sajnálja, hogy Nincs köztük semmi. Már sokszor volt vitatkozni emiatt, megigerte, hogy nem tartja vele a kapcsolatot de megint becsapott. Én legszívesebben indulnék haza a gyerekekkel de ők nagyon szeretnek itt élni. Itt vannak a barátaik is. Annyit sajnos nem keresek, hogy egyedül kivegyek egy albérlet. De ez egy nagyon megalázó helyzet :-(
2018. júl. 27. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Mekkorák a gyerekek? szerinted jót tesz majd nekik ha azt látják hogy megalázva élsz?
2018. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
És nincsenek támogatások a gyerekek után, amik lehetővé tennék, hogy egyedül neveld őket? Felteszem, tartásdíj is járna, ha elváltok.
2018. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
folyt.: Mármint ott, ahol éltek. Felteszem, nem te lennél az első egyedülálló anya az országban.
2018. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Ne gyere haza.

Kint próbalj meg labra állni meg ha nehez is.

Egyenlőre tedd ki az ágyadból.

Sajnalom hogy igy jartal.

Üdv a klubban.

2018. júl. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A gyerekek már nem olyan kicsik. 12 és 14 évesek.
2018. júl. 27. 17:28
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
A gyerekek! Éppen ezért kell szakítanod! Szerinted milyen példa ez nekik, hogy az anyjuk ilyen megalázó kapcsokatban él? Ha nem akarod, hogy nekik is ez legyen a normális, akkor lépsz.
2018. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon rossz a helyzet, és sajnos neked is nagyon rossz lehet, de a gyerekeknek ha szeretnek ott élni, nagyon rossz lenne, ha haza hoznád őket, legalábbis szerintem. Haragudnának rád akár, stb. Ott vannak a barátaik, és habár azt írtad nem olyan "kicsik"... Pont most vannak abban a korban, ahol totál tönkre lehet őket tenni. Ha még hat évesek lennének, vagy öt, azt mondanám, hogy ez nem így van, mert ők valószínűleg valóban nem látnák át a helyzetet... De így az is lehet, hogy sajnos ellehetetleníted őket magadtól.
2018. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Kérdés, hogy hol van a "külföld",mennyi idös vagy, milyen munkád, milyen végzettséged van, mert eszerint tudsz lépni.

Arra semmi lehetöséged, hogy a gyerekeket az apa beleegyezése nélkül elköltöztesd az eddigi lakhelyröl, ezt a törvény nem engedi.

Az egyetlen opció, hogy keresel olyan munkát, ahol több pénzt kapsz, hozzászámolod a szociális jutattásokat meg a gyerektartást és ezek ismeretében költözöl az országon belül.

2018. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Az utolsónak igaza van, mégha valakik lepontozták is, kiskorú gyerekekkel nem költözhet egyik szülö sem másik országba a másik szülö beleegyezése nélkül!
2018. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos, kamasz korban nagyon rossz tud lenni, ha a gyerek nem kap meg hasonló dolgokat, mint a társai, s ahogy mondod, a barátaik is ott vannak. Amit egy előttem hozzászóló írt, nem igaz, hogy a gyerekek 5-6 évesen nem látják át a helyzetet, legfeljebb nem úgy, ahogy valójában van. A válás minden életkorban megviseli a gyerekeket. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akiknek kamaszkorukban váltak el a szülei és eléggé kisiklott az életük. Én a helyedben várnék, amíg kirepülnek.
2018. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!