Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha úgy érzem,...

Mit tehetek, ha úgy érzem, hogy nyűg a háztartás és a gyerekek?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, van két kicsi gyerekek. Pár hete azt érzék, hogy hiba volt komoly kapcsolatba kezdenem és gyerekeket szülnöm. Nem éltem ki magam. Falun lakunk, nem tudok sehová eljárni, szívesen ismerkednék más férfiakkal, de a férjem nem akarom el hagyni. Ti mit tennétek?
2018. máj. 11. 23:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
68%
Ebben a sztoriban is csak a gyereket sajnálom,ha egyáltalán valós sztori ez.. Jön a hétvége.
2018. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
59%
29 éves létedre de buta vagy....
2018. máj. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nincs benne semmi meglepő. Ugyan nővèrem egyedülálló anya most èbredt rá, hogy jobban ki kène èlnie magát.

Amúgy nem lehet, hogy csak kicsit monoton lett az èleted? Dumálja a barátnőidel ès szervezzetek egy házibulit, hátha csak egy kis lazítás kell. Amúgy a neten jó pár oldalt láttam ahol nem csak párkeresès ment hanem anyukák kerestek barátnőt akivel lazízhatnak.

2018. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném, hogy egyedül lennél ezzel. Ez olyan amit nagyon sokan éreznek, de nem mernek kimondani. Nincsenek barátnőid vagy bárki akivel találkozhatnál? Bármi hobbid? Ha sosem töltődsz fel, akkor nem csoda hogy így érzel.
2018. máj. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%

Biztosan eszébe jut másoknak is a te helyzetedben, de aztán a következő gondolat az, hogy ott van két pici gyerek, és a férjed, akik számítanak rád. Ezt vállaltad, ki kell tartani. A gyerekek hamarosan ovisok lesznek, te el/visszamehetsz dolgozni. Ott találkozhatsz mindenféle emberekkel (férfiakkal is, mondjuk ennek vannak veszélyei), nem kell egész nap otthon ülnöd. Ha jól keresel, felvehetsz takarítónőt is akár.

Nekem is nehéz időszak volt, amíg picik voltak a gyerekeim, de minden évben egyre könnyebb lett. A bulizást pótolta a (szintén gyerekes) barátokkal való összejárás. Tavasztól őszig szinte minden hétvégén van valami programunk, alig jut időm itthoni dolgokra.

Ha esetleg a férjeddel van valami gondod, próbálj meg vele beszélni róla.

2018. máj. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
63%
Vannak válaszadók akik szerint te legalább kimered mondani azt amit gondolsz, és érzel. És ez így igaz is. Viszont ha tényleg a monotonitás miatt lettek ilyen gondolataid, akkor nem értem, a gyerekeket miért bántad meg. Pont mikor még kicsik, mindennap egy új csoda velük. És miért férfiakkal szeretnél ismerkedni? Na ezt meg főleg nem értem. Szerintem te most vagy kamuzol vagy romokban a kapcsolatod, és nem tudod merre tovább.
2018. máj. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
81%
A nők többsége idejut, belefásul hogy házicseléd a gyrekeinek, meg a férjénke is. C
2018. máj. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi, előbb elküldte. A gond ott van, hogy illik boldogságot hazudni akkor is, ha az ember majd belebolondul a magányba családon belül, meg belerokkan hogy csak a NEM elvégzett munkánál veszik észre hogy létezik..
2018. máj. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
83%
Én megértelek,ezért nem is szültem.Sok mindent nem tudsz tenni sajnos,kb annyit amit leírtak elöttem..
2018. máj. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
26%
Miért a “családi kapcsolatokban” van ez a sztori, ami csak rólad szól, hogy te mit érzel, te mit szeretnél, és semmi szerepe a kérdésben a családnak.
2018. máj. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!