Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érdeklem az szüleim?

Miért nem érdeklem az szüleim?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, most érettségiztem. Már elég régóta tesz rám az apám...semmit nem tud rólam. Nemrég tudta meg, hogy milyen szakirányon tanulok. Igaz már 4 éve ott tanultam ugye. Érettségi szünetben leszidott azért, mert tanultam. Ugyanis szerinte a szünet azért van, hogy pihenjünk. Semmivel nincsen tisztában. De a mostani nagyon rosszul esett! Tegnap volt az érettségibizonyítvány osztás. És mégcsak annyit sem kérdezett meg, hogy "nah hogy sikerült?" És hasonlóképp az anyukám sem erőlteti meg magát...! Pedig nem szoktam csavarogni, jó tanuló vagyok. Érettségin külön jutalmat kaptam a legszebb feleletért...és őket ez sem érdekli. Egyszerűen semmi, ami velem kapcsolatos. Nem tudom mit csinálhatnék...! De ez nagyon fáj nekem! :( Van esetleg ötletetek, hogy mit tehetnék azért, hogy jobban figyeljenek rám, érdekelje őket, hogy mi van velem...nem tudom...nagyon nehéz! Bocsi, ha hosszú lett!
2010. jún. 19. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
valamit csak csináltál hogy így teznek rád!
2010. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden problémát meg (ki) kell beszélni a családban. Ha agyonhallgatjuk, csak mélyebb lesz a szakadék. Értelmes, jó lánynak tűnsz, biztosan képes leszel (vagy) a beszélgetés kezdeményezésére. (Egy apuka, akinek szintén tegnap érettségizett a lánya...)
2010. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Szar' le öket és költöz koliba.
2010. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól elfáradtál az érettségire készüléstől és ilyenkor sokkal érzékenyebb az ember lánya:) Az én lányom is most érettségizett, a végén már annyira kikészült, hogy a legapróbb sétésnek tűnő dolgon is elsírta magát.


Emellett magam is tapasztalom, hogy sokszor "gyanúsít" figyelmetlenséggel, "rá nem figyeléssel", pedig csak fáradt, túlhajszolt vagyok, így nem válaszolok azonnal, vagy kiment a fejemből, amit mondott, de hát mi szülők is csak emberek vagyunk minden igyekezetünk ellenére:)!


Talán nálad is valami hasonló lehet a helyzet.

2010. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!