Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy valamelyik hozzátartozótok megcsupálta dühében a hajatokat?

Figyelt kérdés
Magyarul: az, hogy csomókban tépte ki dühében a hajatokat.

2018. aug. 8. 13:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Múlthéten volt a temetése én pedig az előzetesből írok.
2018. aug. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Nem.

Okok: nem egy konstellált idegbeteg hordában élek, másik meg, hogy kopasz vagyok.

2018. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Metionin ***** válasza:
96%
Igen, anyám rendszeresen csinálta gyerekkoromban. Pedig nem rám volt dühös, csak a részeg apámat nem merte megütni. Volt egy nagyon hosszú hajfonatom, mindig azt kapta el és annál fogva tartott amíg ütött, hogy ne tudjak elszaladni. Kb. 20 évig nem voltam hajlandó fonott hajat viselni emiatt.
2018. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyanyám. Minden reggel csak olyan frizurával mehettem óvodába, amilyet ő csinált. Sokszor a fésű beleakadt a hajamba, fájt, ezért sírtam. Ilyenkor mindig megtépett, hogy "legyen miért sírnom".
2018. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas ezeket olvasni :(((
2018. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem kisfiúként a jóanyám hullámcsattal tűzte hátra a homlokom közepén az amúgy normál kisfiús hajamat, végigszántva a sorjás végével a fejbőrömet.

Ezt minden reggel megcsinálta, hiába sírtam...

2018. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
99%

Nem, sose volt ilyen.

Aki ilyet csinál, az eléggé mentálisan beteg. Jelentsd fel a gyámügynél (ha gyerek vagy)

2018. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
98%
Persze. Nővérem, mikor 7 éves volt.
2018. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Mostohaanyám próbálkozott... én meg mikor elkapott a hajamnál fogva, lendületből hátravágtam a könyökömet, így négy foga bánta az akciót.
2018. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk “anyánk” volt a “fodrászunk” is. A hajunk miatt folyamatosan vicc tárgya viltunk a suliban, egyszerűen borzasztóan néztünk ki. Minden vasárnap körömvágás is volt. A kínok kínját éltük át. Húsig vágta, gyakran vérzett. Utána napokig szenvedtünk a fájdalom miatt, ami mosogatáskor csak rosszabb volt.
2018. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!