Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoznátok olyan helyen,...

Ti dolgoznátok olyan helyen, ahol közeli hozzátartozótok halt meg?

Figyelt kérdés

Ez a helyzet leginkább olyanokra vonatkozik, akik kórházban dolgoznak és a hozzátartozó is ugyan ott volt. Másutt nem hinném, hogy előfordulna ilyen.


Nekem tegnap halt meg nagyapám ott ahol én is dolgozom. Igazából nem emiatt akarok onnan elmenni van kismillió más oka is, de ez az egyik. Úgy érzem, hogy az ő halálával már nincs értelme ott lenni tovább.

Másfelől elég masszív vagyok, de nem tudom milyen lenne hosszabb távon ott lenni(még 2 hetem van a felmentési időmből).


2018. márc. 10. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, még mindig ott dolgozom. Szintén kórház, és az apukám halt meg. De ez nem változtat semmit. Hiszen az orvosok mindent megtettek amit lehetett.

Egyébként az apósom meg otthon halt meg a nappaliban, és mi ott élünk.

2018. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Nem nem dolgoznék.Olyan kórházba sem tudnék betegként befeküdni,ahol közeli hozzátartozóm halt meg.
2018. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!