Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt már felnőtt elvált...

Vannak itt már felnőtt elvált szülők gyerekei?

Figyelt kérdés

Ha ingáztatok a két szülő között, ez mikor szűnt meg? Mikor saját lakásotok/albérletetek lett? Utána mikor, milyen sűrűn látogattátok a szülőket.

Most fogom kezdeni az egyetemet. Eddig hétköznap anyukámnál, hétvégén apukámnál voltam a kisebb tesómmal együtt. Nem tudom, hogy fog ez kinézni, ha kollégista leszek.

A hétvégi egy éjszaka itt, másik ott elképzelés a folyamatos költözködés miatt nem szimpatikus, tulajdonképpen egy bőröndben élnék... Mindig elhagynám valamimet. Az egy hétvége itt-egy hétvége ott felállás meg azért nem szimpatikus, mert akkor meg teljesen kimaradnék a legkisebb tesóm életéből :/ 2 hét ilyen kicsinek szerintem nagyon sok, nem szeretném ilyen ritkán látni csak.


2018. aug. 11. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Anyámnál laktam 18é koromig, addig én mentem kb évente egyszer-kétszer apámhoz látogatóba (nem olyan közeli a kapcsolatunk) amióta elköltöztem, már egyre ritkábban beszélünk, az éves látogatások azóta két-három évre ritkultak.

Anyámmal folyamatosan tartom a kapcsolatot, de találkozni évente egy-kétszer.

Szóval nem valami rózsás a helyzet, de ezt én is akartam, hogy így legyen.


29N

2018. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Mostantól megkell szoknod hogy minnél több időt leszel távob otthonról és ez egyetem után még több idő lesz.

De amikor otthon leszel se tudsz minden időt velük tölteni mert jönnek a vizsgák stb.

2018. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Én anyukámmal éltem, és apukámékhoz általában hetente egyszer-kétszer mentem, de 16 éves korom óta nem aludtam ott. Én kéthetente járok haza, péntek-szombat-vasárnapra. Itthon alszom, apáékhoz pedig egy délután megyek. Az én öcsém 3 éves apáék részéről, hidd el nem sok az a két hét. Ugyanúgy emlékezni fog rád.
2018. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

17 éves koromban mentek szétt a szüleim, apámé maradt a ház, én is itt maradtam vele, anyum pedig a szüleihez ment, majd vett házat.

A válás során, előtt és után a szüleim nem viselkedtek velem egy csöppet sem megértően és a mai napig szidják egymást nekem és általam akarnak kémkedni a másik után.

Egy ideig minden második hétvégét anyumnál töltöttem, majd havi egyet, most pedig havonta egy fél napot. Rájöttem h semmi értelme sincs, mindig csak összeveszünk, nincs se wifi, se tv, unatkozom és közben azt kell néznem h napi 3x felnyalja a lakást. A háza egy elcseszett átjáró, mindig beesik az utcáról valaki aki meg akarja csodálni h hol tart a felújítás és anyám elvárja h ezt mosolyogva aszisztáljam végig.

Én hétvégén aludni akarok, bulizni, versenyezni a kutyámmal vagy túrázni velük és sorozatot nézni, esetleg ha kell, tanulni.

November környékén hamar meg fog szünni ez a problémád, mert rájössz h egyszerűbb, ha haza sem mész a koliból :D

2018. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Az Én "apám" 2 hónapos koromban lépett le egy másik nővel. Több, mint egy évbe telt, mire formális értelemben is elváltak. Soha semmiben nem támogatott, nem is látogatott. Én nem vagyok kíváncsi rá. Az ilyen nem több, mint spermadonor.


28/N

2018. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Nem erre vagyok kíváncsi, de ezek szerint nem tudsz olvasni.

A többieknek köszi.

2018. aug. 12. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!