Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyátok is azzal nyaggadt...

Anyátok is azzal nyaggadt ilyen melegben (csak lefeklés előtt), hogy vegyeket föl felső pizsamát?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 23:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

200-195=?

Igen annyi!

2018. aug. 14. 00:51
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Anyukámbak mániája volt mikor még gyerek voltam, hogy ilyenkor is kell takaró :D az mindegy volt neki mibe alszok :D Nyilván ha meg akar az ember kitakarózik.
2018. aug. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Anyám régen nekem is azt mondta hogy teljes pizsama együttesben aludjak akkor is ha dögmeleg volt.De most eléggé hűvös van és már nem a szüleimnél lakok.. 😏
2018. aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

"Miért kell a gyerekeknek feleslegesen enniük és felvenniük a pulóver?


-Mert az Anyjuk éhes és fázik."


Viccet félretéve, valószínűleg olyan az Anyád mint az enyém. Én ilyenkor Apámhoz megyek, ő általában enged ezekből.

Szerintem te is kérd meg Apádat, hogy segítsen, mert nem akarsz pulykaként megfőni a pizsamádban.

2018. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Egyrészt azért, mert én ilyenkor is pizsiben alszom (nadrág+póló) betakarózva. Másrészt pedig anyukámat egyáltalán nem érdekli, hogy miben alszom.
2018. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
Az unokatestvérem anyukája is ilyen :D A gyerekei (már tinik) NYÁRON is kötelezően hordanak trikót a pólójuk alatt XD
2018. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%

Minek?


Anya már 8 évesen sem szólt bele, mit viseljek, maximum annyit jegyzett meg: Kislányom, ha fázni fogsz, egy hangot nem akarok hallani.

2018. aug. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!