Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a felső...

Mit tennétek ha a felső szomszéd kufircolása lehallatszódna ( minden áldott este ) és a másfél éves lányod megszeppent arcal ébreszene fel éjjel 1kor, hogy valaki bántja a szomszéd nénit?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk új lakásba, ami eleinte csöndesnek tűnt. Hangosak, de hát ezzel jár egy társasház. Nem is problémáztunk rajta, de pár napja arra ébredtem éjjel 1kor hogy a lányom megilletődött arcal áll az ágyunk mellett és azt mondja hogy bántják a szomszéd nénit. Na ez azért már sok volt, köpni nyelni nem tudtunk... Mit válaszolnál egy ekkora gyereknek? Mit tehetek? Beszélni fogok vele, de a tapasztalataim szerint szarni fog rá, és attól félek hogy direkt rá is kontrázik hogy megmutassa hogy ő a csődör a telepen.. Van valami mód arra hogy értelmes emberként megoldjuk ezt? Szobacsere se jó, mert mindenhol hallani, bár szerencsére 10 perc alatt általában végez.



Köszi!



2013. ápr. 6. 01:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
Persze, másfél éves még nem tud beszélni. :D
2013. ápr. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Mit tudsz tenni...? hát szerintem semmit... a rendőröket nem hívhatod rájuk... esetleg megoldásnak tűnhet ha a gyermeket tv vagy rádió mellett altatod el.. akkor talán nem ébred fel a fenti zajokra mert a tv vagy rádió elnyomhatja őket... szólni feleslegesen szólsz hidd el legfeljebb azt éred el vele, hogy hangosabbak lesznek...
2013. ápr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ha normális emberek, akkor meg tudod beszélni velük. Legalábbis nekem ha beszólnának, hogy az egész ház az én esti programomat hallgatja, akkor tuti visszafognám magam, mert ez nekem is kellemetlen.
2013. ápr. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
szerintem meg tudják ők, hogy mások is hallják őket,,, mivel a panelban ha a wc-t lehúzod vagy köhögsz is hallja a szomszéd... szóval ha szemetek még rá is kontráznak... vagy pont nem érdeki őket mert ha érdekelné eleve nem visítanának... szerintem sem tud egy másfél éves ilyen szinten beszélni szerintem a kor el lett írva
2013. ápr. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos nem tudsz velük mit kezdeni, arra nincs semmiféle szabályozás, hogy az ember hány decibelen élheti a szexuális életét.

Max a költözés segít, de az ugye nem ilyen egyszerű.

Én kitalálnék valami mesét a gyereknek, és beleszőném a hangokat, a lényeg hogy ne valami ijesztő dolgot rendeljen a hangok mellé, mint jelenleg.


(Egyébként nem értem miért lovagoltok azon hogy másfél évesen beszél. Minden gyerek más ütemben fejlődik, egy csomó gyereket ismerek, aki ennyi idősen már folyékonyan beszélt.)

2013. ápr. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Angel inosent válasza:
95%
Szerintem nem a gyereknek kell magyarázatokat kitalálni, hanem a "csődörrel" kell tapintatosan beszélni úgy, hogy ne az agressziót, és a "már csakazértist" váltsa ki belőle, hanem némi megértésre tanúsítson hajlandóságot. Persze elsősorban hivatkozz a gyerkőcre, az talán hat rá, meg hát arra, hogy - ez a kettejük dolga, tehát ti nem szeretnétek közvetve sem részt venni a szexuális életükben. A legfontosabb, hogy szelíd, megértő hangon beszélj vele, és kérd, semmint felelősségre vond, mert az csak olaj a tűzre, ha nem intelligens a pasi. Már pedig amint írod nem igazán az.
2013. ápr. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Segítene valamennyit a mennyezet hungarocellel való szigetelése? Bár az sem két fillér, és nem biztos, hogy jó megoldás.

Mondjátok azt a lányotoknak, hogy ök színészek, és szerepet gyakorolnak.

2013. ápr. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hülye ötlet, de leírom.Ki kéne hívni a rendőröket, mikor hangoskodnak...

Gondolom, ha bekopognának a rendőrök, hogy "baj van?bejelentés érkezett, hogy bántalmazás folyik", vagy valami hasonló szöveggel.Akkor utána jobban odafigyelnének a dolgokra.

Nem igaz,hogy muszáj hangosnak lenniük, pláne panelban.

Engem is zavarna.

2013. ápr. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
98%
Én megpróbálnék beszélni vele. Megkérném, hogy csinálják egy kicsit halkabban, mert felébred rá a gyerekem. Ha nekem ilyet mondanának, elszégyellném magam.
2013. ápr. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos ez a panel és egyéb társasház átka. Egy lehetőség van: eladni és családi ház!
2013. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!