Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti otthon mibe vagytok feleség...

Ti otthon mibe vagytok feleségek? Próbáltok az uratoknak tetszeni vagy macinaci? Otthoka? Felsö nacival? Stb?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 17:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%

Általában egy melegítő nadrágban és egy felsőben vagyok. Egyik sem bő, trottyos, hanem hozzám tapadó.

Ha nem tetszek neki így járt :)

2013. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Melegítő nadrág (nyáron rövidnadrág), meg valami felső, pulcsi, vagy póló. Tetszem neki bennük. :)
2013. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%

En elõször magamnak akarok tetszeni, hogy jól érezzem magamat a bõrömben, mert igy tudom, hogy neki is tetszem.

Tehát nem vagyok macinaciban, de kis estélyiben sem. Itthoni ruhában vagyok, az lehet farmer felsõvel, stb. lényeg, hogy kényelmesen tudjak lenni az itthoni ruháimban, de nem lóg rajtam semmi sem.

2013. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%
Hosszú melegítőnadrág, és valamilyen póló, vagy pamut felső.
2013. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
65%
Hétköznap általában farmerben és egy hétköznapibb felsőben vagyok itthon, nyáron shortban és trikóban. Nem igazán szeretem a melegítőket, nekem a farmer is ugyanolyan kényelmes, és ha valahova sietnem kell, nem kell átöltöznöm (melegítőben nem mennék az utcára, boltba, stb.). Hétvégén is van, hogy farmert húzok, de mostanában inkább cicanadrágban vagy vastag harisnyában és tunikában vagy kötött ruhában voltam. Ezek olyan darabok, amiket hétköznap már nem hordok, viszont a minőségükkel még semmi gond, hordhatóak, egyszerűen csak vannak helyettük újak, szebbek, jobbak, és ezeket már meguntam. Szeretek itthon is csinos lenni, és én nem érzem jól magam melegítőben. Nem a párom miatt öltözök így, hanem magam miatt. Tinédzserként, otthon is így öltöztem. A páromnak nincs ellenére, sőt. A hétköznapi ruházatomhoz képest a farmer és az egyszerű blúz nagyon kényelmes, mivel a ruhatáram elegáns dolgokból áll (ruhák, ceruzaszoknyák, ingek, blúzok, magassarkú cipők). Farmerben nem is tudom mikor voltam utoljára iskolában, vagy dolgozni. Kirándulni mondjuk abban járok, és lapos cipőben, nem tűsarkúban, de amúgy elég ritkán van rajtam, pedig szeretem ezt a ruhadarabot, így otthon kiélem magam.
2013. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
24%

Doha nem vagyok elnyűtt, elhordott ruhában itthon. Mindig normálisan, az időjárásnak megfelelően öltözöm. Nem csak a férjem kedvéért, hanem önmagamért is. Ha traca lennék, akkor az idegenek előtt is szégyelném magamat.

A házimunkához mindig kötényt kötök, így főzés vagy takarítás közben sem koszolódik a ruhám.

Aki nem ad magára, az ne csodálkozzon, ha a férje idővel más nők után néz!

2013. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
36%

legging es hosszu ujas polo rajta kis rovid ruha vagy hosszu pulover.

Melegitot csak sportsuliban hordok.otthon midig a tavalyi nyari darabokat hordom el.

2013. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
9%

Farmerben sosem vagyok itthon...lso cicanacival, vagy hosszabb felso harisnyaval, a melegitonadragom sem macinaci.

Nyaron "otthonkaban" pantos nyari ruha, vagy meztelenul is gyakran vagyunk, de mi csak ketten elunk egyelore. De altalaban bugyi plusz triko.

2013. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat, hogy offolok, de nekem férjem van, nem uram. :)
2013. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%
Ma felvettem egy melegítőnadrágot egy pólóval, de tegnap nem volt kedvem felöltözni és egész nap hálóingben voltam. (Persze este felvettem egy tisztát.)
2013. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!