Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm miért nem akarta...

Barátnőm miért nem akarta elárulni a gyereke nevét?

Figyelt kérdés
Barátnőm szült, lett egy fiú babája. Elmentem hozzá látogatóba, és mikor kérdeztem, hogy mi lett a neve, akkor nem akarta megmondani. Miért nem?
2018. aug. 14. 14:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Ezt én sem értem. Arra tudok gondolni, hogy vagy tényleg nem értette a kérdést vagy neked egy régi fiúbarátod nevét kapta a pici és azért nem válaszolt, hogy ne okozzon fájdalmat. Ha szégyenlli a fia nevét, akkor miért azt a nevet adta? Egy keresztnév elmondásában semmi rossz nincs, pláne ha barátnők vagytok.
2018. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

10 Vukból jutna eszembe: A mi Marcink:DD


Jó név a Márton/Marci, egy egész helyes, matekzseni srác jut róla eszembe, az egyik lányom osztálytársa:)

2018. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is aranyos:) és ráadásul április 13-án is született, mikor Márton névnap is van.
2018. aug. 14. 17:49
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

De szemetek hogy nem lesz külön névnapja!


Kell egy tipikus GYKs oltás ;)

2018. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Van 3 Márton névnap egy évben. Remélem nem akkor akarják ünnepelni majd, mikor született :D
2018. aug. 15. 12:43
 16/16 anonim ***** válasza:

És arra adott választ, hogy miért nem akarta elsőre megmondani?


Amúgy viccen kívül, szerintem egyetlen magyarázat van: elfelejtette, hogy hívják :D :D :D

2018. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!