Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj családi összejövetelre...

Muszáj családi összejövetelre mennem?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,egyedül lakok albiba. Az a bajom,hogy a családomban van egy-két ember akik engem nem szeretnek. Egyik pl unokanővérem. Minden miatt irigy rám,irigy azért,hogy nekem van melóm,neki nincs,a külsőmre is irigy,mert én szebb vagyok mint ő(ezt nem lenézésből írom,de ő 80kgval több mint én...csak ezért..), nekem vannak barátaim,neki nincsenek. Ha ott vagyok teszi a fejét,dicsekszik vmivel a családnak,rám meg félszemmel úgy néz mint a véres rongyra... A család többi tagja is pikkel rám,sőt egymásra,de ők megjátszák azt,hogy mennyire szeretik egymást,holott ez nem igaz... Én ezt úgy unom :( Inkább szeretnék egyedül lenni pl karácsonykor mint velük,de nem akarok sértődést se... Ti mit tennétek?
2018. aug. 17. 12:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én egy jó ideje pont a kétszínűsködés miatt nem járok ilyenekre. Akivel tényleg jóban vagy, azzal tartsd a kapcsolatot, azzal akkor találkozz, amikor szeretnél és ráértek. Viszont a többi ilyen álszenteskedő rokont hagyjad, főleg azokat, akik direkt ellened beszélnek! Nincs olyan, hogy muszáj! Ha emiatt kinéznének téged és teljesen rád szállnának, akkor az őket minősíti, de ne a te kedved és egészséged menjen erre rá! 22F
2018. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!