Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarnak ennyire az...

Miért zavarnak ennyire az emlékei, mikor ő sem foglalkozik velük?

Figyelt kérdés

Összeköltözni,eljegyezni akar,legnagyobb problémája,hogymelyik templomban vegyen el,imád...

én mégjobban imádom.

Időnként viszont falra mászok saját magamtól.Zavarnak dolgok.Szülei házában szobájában minden ugy van ahogy 16 évesen kialakitották.Azóta csak halmozodtak dolgok,ajándékok,apróságok,mint mindenki másnál,szüleimnél én szobám is tele van ilyenekkel.

Exektől kapott plüss,cd,akármi.

Én sem dobtam ki azt ami értékes,már nem köt hozzá emlék,csak tárgyak,eszközök,hülye lennék kidobni.Ő sem őrizget semmi porfogót,nem köti hozzájuk emlék,fényképeket mind kidobálta,én még azt sem.

Őt nem érdeklik ezek,engem zavarnak.Nem mondom,mert nem akarok vele semmi olyat kidobatni,ami helyett ujat kellene venni,meg ott elférnek,közös lakásba semmi olyat nem hozott,én igen,bár nemtudom tudja e hogy honnan van.

Nem ezzel kellene foglalkoznom,de időnként akkoris...

normális vagyok?

22/L


2010. jún. 21. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Buta vagy:)


Vidd nyugodtan majd a plüssöket, cd-ket, ki kötelez arra, hogy elmond, hogy ezt józsitól kaptam, ezt a norbitól, ezt a tibitől...:) Szóval , érted. Ha kérdi -és nem féltékeny típus- mondd, hogy ezt egy régi kapcsolatodtól kaptad. Ha féltékeny, akkor sima barátnő vagy unokatesó, anyu, apu stb.

A fiuk egyébként jóval könnyebben dobnak ki ilyeneket.

2010. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedben a válsz: nem vagy.
2010. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
válsz= válasz
2010. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

őt nem igazán érdekelné még az sem ha a kiszáritott rózsáimat hoztam volna amik nem tőle vannak


engem zavarnak néha az ő dolgai amik exbarátnőktől vannak,de alaptalanul,lányokról annyit nem tud hogy hol laknak jelenleg,nemhogy direktbe őizgetné a tőlük kapott dolgokat,egyszerűe nincsenek kidobva...

2010. jún. 21. 09:37
 5/11 anonim ***** válasza:
ja értem! Sz'al az nem baj ha Te viszed, de ő ne vigye? :) Hát ez így... hogy is mondjam....akkor viszont TE vagy féltékeny. Mit foglalkozol vele? Kapta, kapta, kész. Tegye el, ne nézegesse, ennyi.
2010. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem nézegeti,nem hozza,ha szépen kérném ki is dobna mindent ugy ahogy van

de ilyet nem kérhetek

igazából ő tesz magasrol az egészre,ahogy nekem is kellene,mert jelentőségük nincs,nemtudom igazából miért zavar

2010. jún. 21. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy nincs jelentősége! Veled van, nem az emlékeivel! Féltékeny vagy kisaaszony , azért zavar. De lépj ezen túl, mert feleslege "időpazarlás". Ha hozza , hozza, ha nem, nem. De -bár tudom ott a kisördög. ne kérd meg rá, hogy a kedvedért pl. dobja ki őket....
2010. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem kérem meg hogy dobja ki,alapból nem hozott magával semmi olyat tudtommal,minden a szüleinél van



de miért olyanokra vagyok féltékeny,akikről tudom hogy sosem kezdene ujra soha,meg sok éve még csak látni se látta egyiket se?

azokra a lányokra meg nem igazán vagyok féltékeny akikre lenne okom,mert minden nap találkoznak munkából kifolyolag és csinosak,párom meg jóképű pasi?

(bár okot sosem ad a féltékenységre,sőt,mostanában bizonyosodott csak igazán hogy én vagyok neki a legfontosabb)

2010. jún. 21. 10:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor már csak egy jótanácsot adhatok:

Ennyire azért ne unatkozz!!!

2010. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit leírtál, éretlen vagy a házasságra, ilyenekkel kislányok foglalkoznak.És te még a közös lakásba is vittél olyan cuccot, de ez zavar?most imád a barátod, de hidd el, el fog menekülni, ha ezt folytatod.
2010. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!