Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti családon belül fingtok...

Ti családon belül fingtok egymás jelenlétében?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból :) vagy visszatartjátok, félrevonultok?
2018. aug. 22. 18:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
családon belül igen. De akkor is kulturáltan. Vagyis étkezés közben nem.
2018. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Igen, nálunk ez nem tabu téma.

Természetesen nem űzünk belőle sportot és ha érezzük, hogy ez egy mini csernobil lesz, akkor félrevonolunk.


Tesóim kizárólagos jelenlétében meg kb. nincs határ. :D

2018. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván nem az ebéd közepén. Ha tehetem félrevonulok, de természetesen halljuk egymásét. 8 éve vagyunk együtt a férjemmel. Ha nem engednénk el, már betegek lennénk simán. Egy stabil kapcsolatba ez bele kell, hogy férjen. Ahogy a böfögés és társainál is, lehet ezt is kulturáltan és ordenáré módon csinálni. Figyelünk egymásra, és nem szórakozunk ezzel. Már felnőttünk.
2018. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Családon belül nyilván igen. Ez teljesen természetes dolog, a napi életünk, a szervezetünk működésének része. Az egy dolog, hogy az ember idegenek előtt moderálja magát. De akkor sem tartod vissza állandó jelleggel, max. félrevonulsz. De családon belül nem kell finomkodni, sőt ártasz is az emésztésednek, ha finomkodsz. Nyilván kultúrája magát az ember, de azért nem fog felfúvódni.

Meg aztán uram bocsánat, egy bab- vagy borsóleves után nem 1-2 puki jön ki, hát nem fogok fél perceként kivonulni a szobából. :D Egyébként viccesen fogjuk fel, nem csinálunk belőle ügyet.

2018. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mi is szoktunk.
2018. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
Mi simán :D jót is szoktunk röhögni, ha nagyra sikerül valakinek.
2018. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%
Persze. Sőt ha a férjem hangosan fingik, akkor mindig mondja: " Békára léptem"
2018. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Múltkor fingottam erre a kislányom odajön:

-Sokkal jobb lett volna ha meghúztam volna az ujjad!

2018. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Aha es azon versenyzunk ki fingik hangosabbat es aki veletlen beszarik az vesztett :D :D :D :D
2018. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
Én csak direkt halkan, szüleim bárhogy, eléggé utálom. Meg a nyitott szájjal böfögést is.
2018. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!