Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy engedjenek Budapesten tanulni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a szakma. 10.es leszek. Másik szakmát szeretnék tanulni szeptembetől budapesten. Tudom megint 9. de ez engem nem zavarna. Kolis lennék minden hétvégén hazamennék minden este hívnám őket stb. de valamiért mégse akarnak engedni. Nekem ez nagyon fontos. Valaki tudna segíteni?

Ja és pár érvet is írhatnátok hogy vegyem rá őket :D



2018. aug. 27. 19:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem a kérdező valamilyen sportiskolát vagy sporttagozatot nézett ki"


Rosszabb esetben meg valamit félreért, és amiatt, hogy egy szakgimnáziumban folyik a képzés, azt hiszi, hogy 9.-esként őt várják, miközben csak helyileg van ott OKJ-s képzés keretében, vagyis érettségizetteket várnak rá...

2018. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
77%
Mondd meg nekik, hogy a középiskolás koli egy eszméletlen nagy szívás, sokkal szigorúbban fognának, mint otthon. Egyáltalán nem engednek el szórakozni, még tizennyolc felett se, napi egy óra kimenőidőd van, szóval jó helyen lennél, vigyáznának rád.
2018. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!