Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van az életembő...

Annyira elegem van az életemből. Nekem miért nem sikerül soha semmi, és még egy szép párkapcsolat sem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 éve hogy nem volt kapcsolatom. Azóta beszéltem társkeresőn férfiakkal, randiztam férfiakkal, de semmi. Viszont a legutóbbi kapcsolatomban sem voltam boldog, csak nekem kellett alkalmazkodnom, az nem érdekelte én mit szeretnék. Azt mondta senkinek sem fogok kelleni. Fel sem akart vállalni sem a szülei, sem mások előtt. Ami igaz is hisz 2 éve nem is volt senkim. Akikkel randiztam is már az első randin is bunkók, tolakodók voltak.

27 éves vagyok, és kezdem elveszíteni a reményt. Örökre egyedül maradok. Depressziós vagyok, nincs kedvem semmihez.

A velem egyidősök nagy része is már férjhez ment, gyerekük van. Facebookon is azt látom hogy mindenki boldog valakivel, csak én vagyok mindig egyedül.


2018. aug. 29. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen!!!???

B.a.szod tök fiatal vagy, előtted az élet, nehogy nekikeseredj már!

Kit érdekel, hogy a nyo.morult f@s.zbúkon mi van?

Fele se igaz!

Te feltennéd, hogy van ugyan pasid, de mondjuk úgy bánik veled, mint a ronggyal?

Ugye, hogy nem!

27 évesen ne legyél már ilyen borúlátó, ember!

Sz.arj le mindenkit, ennyi a tanácsom.

2018. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sejtem h ez is Otthon kezdődőtt nem ma,ez már csak a szövödmény..
2018. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Én is így vagyok vele. 31 eves leszek senkim sincs régóta. Jól keresek anyigi gondjaim nincsenek. Magányos vagyok. Én sokat vásárolok 😀 amúgy én már hozzászoktam a boldogtalansághoz már felse tűnik. 😏
2018. aug. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Már bocsi értem hogy nehéz de ez azért eléggé sajnáltatásnak néz ki. Amúgy meg attól mer lesz kapcsolatod nem az lesz hogy minden sikerülni fog. Mindegy is. Legyél erős. Ne vágdossad magadat,azt a gyengék csinálják. És tudj erős maradni.
2018. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9%
merrol irsz? :D
2018. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!