Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz vagyok, ha kihasználom...

Gonosz vagyok, ha kihasználom a családom hülyeségét?

Figyelt kérdés

Annyira viccesek. :D Mindenki utál mindenkit körülbelül. Kivéve engem, mert én mindig éppen azzal "értek egyet", akivel beszélek (a magam véleménye persze megvan). Mivel ezért szeretnek, kedvesek velem és mehetek hozzájuk bármivel és bármiért. Emellett tudom, kit szeretek igazán és őt sosem árulnám el. A vitákban nem veszek részt.

Szóval lényegében mindig azt utálom, akit az utál, akivel éppen beszélek, ami neki jó, mert látszólag végre társra lelt, ezért megbízik bennem, ami meg nekem jó, mert ha bízik bennem akkor segít ha kell, anyagilag vagy akárhogy.

Egyedül anyámat nem utálom, ő itt az egyetlen értelmes ember rajtam kívül, és őt tényleg szeretem, semmiért nem bántanám a háta mögött.

Ettől én most gonosz vagyok? Nem kölcsönös kihasználás ez? Hiszen mindenki megkapja a másiktól amit akar.


2010. jún. 22. 15:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Korod?
2010. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy gonosz, inkább élelmes :)
2010. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
Én ugyan ezt csinálom... Megérdemlik mert mindegyikük sajnálja a pénzt mindenre és így aház is szarul néz ki pedig meg tundák csináltatni mert lenne rá pénz. Én meg kihasználom őket és elveszem a pénzüket.. igazáből nem is a családom csak emberek..
2010. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%

Nagy karriert fogsz befutni az életben, főleg, ha hivatalnok leszel vagy más hierarchiára épülő állást választasz!!!!!!!

A férjem is ilyen, mindenkinek azt mondja amit az hallani akar.

10 év alatt 3x lett a fizetése és vezető lett.

Azt mondja mindig, hogy mindenkivel másképp kell bánni és manipulálni kell az embereket.


Csak arra vigyázz, hogy egyik személy se jöjjön rá a turpisságra!

2010. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
nem ártassz senkinek.
2010. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg élelmes vagy :D

Csak eztz nems zabad csinálni, mert rászoksz mindenkivel ezt fogod csinálni és később felnőtt korodra rossz lesz neked:P Mert ott rájön mindenki hogy mit csinálsz és senki nem fog igazat mondani és nem fog szeretni:P

Megéri?!

2010. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Jó fej vagy,Barátom,csak így tovább!:)

Használd ki a hülyeségüket!

2010. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Gonosz semmiképp.Köpönyegforgató inkább,politikus lesz belőled.
2010. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
csak nehogy lebukj hogy mindenkinek helyeselsz! aztán a végén te leszel a szemét...
2010. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akár még diplomata is lehet belőled ennyi gyakorlat után. :)
2010. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!