Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen az, aki életképtelen?

Mit tegyen az, aki életképtelen?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor csattan a címke sok kérdező homlokán leginkább a családi kapcsolatok rovatban meg a karrier pénzügyek rovatban is.


Valaki írja hogy nem tudja mit kellene tennie azért, hogy előrébb jusson. Erre "Életképtelen vagy" kapja meg az epés ítélkezést, nem egyszer "ásd el magad"-dal megtoldva.

Namost oké, sok válaszoló képtelen segítőkésznek lenni.

De az ilyen lúzernek címkézett embernek is van tovább. Holnap is felkel a nap és ő is. Nyilván azért kér segítséget, mert tanácsatalan.

Megoldaná-e az éhségedet, ha az étteremben a pincér azt mondaná: dagi vagy ne zabálj. Vagy csak hogy "te éhes vagy" és nem adna enni. Megoldaná?



2018. szept. 19. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nos, azok szerint a nólifer troll csökevények szerint,akiket idéztél, egyszerűen dögöljenek meg, oszt probléma letudva. Ilyenkor látni, hogy nálunk az elmebaj az ország természetes állapota.

Ezekkel nem kell foglalkozni, Kérdező, aki ilyen választ ír, le kell pontozni, leoltani mint a kisvillanyt, és csak a hasznos válaszokkal foglalkozni. Nem olyan nehéz ez.

2018. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%

Nem nagyon hiszem, hogy lenne egészséges emberek között olyan, aki életképten, hiszen azért azok az emberek vannak a Földön, akik, mert ők voltak a kezdeteknél a legerősebbek. Ha értitek mire gondolok.

Aki pedig ilyenekkel illeti a másikat, csak szimplán bele akar kötni valakibe, és a saját nyomorát leplezni azzal, hogy másokat aláz, mint ahogy láttam valamelyik nap itt a gyakorin egy hasonló esetet.

2018. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

És ha a gyakorikérdések.hu-n azt írják neked totál idegen emberek, hogy egy undorító, ronda, fos alak vagy, elhiszed? Ha azt is mondják, ugrorj a kútba, beleugrasz?

Ez az oldal abszolút nem arra való, hogy életvezetési tanácsokkal lássanak el téged, vagy bárkit. Arról nem beszélve, hogy ide bárki beírkálhat, frusztrált idióták, trollok, mindenféle hozzá-nem-értő személyek.

Más forrásból kellene a segítséget várni, nem innen.

2018. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Az az ember, aki segítséget kér és változtatni akar, NEM életképtelen.

Életképtelen az, aki folyamatosan rinyál, mennyire szar neki, de minden létező megoldásra van kifogása, aminek végén csak az jön ki, hogy azért annyira mégsem rossz, hogy eltartják a seggét és fizetik a kaját, rezsit, satöbbit helyette.

2018. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Ennek az oldalnak az alapkoncepciója jó ötlet volt, amely működött is egy ideig. Majd utána erős mélyrepülésbe kezdett az utóbbi években, ha a válaszok minőségét és szóhasználatát nézzük.

Aki beleolvas pár kérdésbe az már láthatja, hogy aki valamilyen irányvonalat, iránymutatást vár az bizony nem itt fogja megtalálni.


A baj akkor van, amikor valaki magára veszi az itt leírtakat úgy, hogy közben nem is tudja, hogy tulajdonképpen ki írta. Hiszen nagyon sok tizenéves, életunt, és frusztrált ember van itt. És a privát üzenetekről nem is beszélve.

Volt már, hogy fényképet kértek rólam, vagy meztelen, teljes alakos képet szerettek volna látni rólam. De az is előfordult, hogy egy kérdés kapcsán azt írtam, hogy ha én együtt alszok akivel épp együtt vagyok, akkor az mindig szexbe torkollik. Erre két percre rá jött az üzenet, hogy egy r--banc vagyok. Megköszöntem a véleményét, és közöltem vele, hogy férfiként nem érzem magam r--bancnak. :D

2018. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Azt akartam írni, mint a 4-es. Sokan ide azért járnak, hogy valakit provokáljanak vagy vitát robbantsanak ki szórakozásból. Lehet, hogy valakit felidegesítettek, és úgy vezeti le a dühét, hogy jól kioszt itt valakit. Sokan meg csak leírnak valamit, hogy okosnak tűnjenek. Tisztelet a kivételnek. Persze némelyik kérdező sem panaszkodhat, szoktak lenni irgalmatlan hülye kérdések is. Itt nem érdemes olyan tanácsot kérni, amin pl. egészség kategóriában valaki tartós egészsége, élete múlik, pénzügyeknél, ha sok pénz forog kockán, de a házasságod, viszályod a családoddal és a zsarnok/alkesz stb. családtagok sem fognak megjavulni az itteni tanácsoktól. Szerintem véleményt, esetleg nem élet-halál kérdésben valami hasznos tippet szerezhetsz, de az nem tény, amit itt leírnak.
2018. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En csak akkor szoktam azt irni valakinek h eletkeptelen amikor mar szamos noalis tanacsot adtam. De a reakcioi alapjan nem is akarja h jobb legyen...mert megmozdilni a celjaiert lusta.

Fujj eb tarsberletbe v munkasszalloba nem megyek (persze ideiglenessen gondoltam amig gyujtoget es osszeszi magat...amit ki is fejtettem a kerdezonel oarszor). Pl Jaj gyari melos nem lesz havi 170ert inkabb marad kozmunkas 57ezerert. Jajj borzalmas othon...lenyuljak a penzem es en fizetem a 70ezres hitelt. De nem,nem menne szallora meg bincs penze szakmara...de hat gyarba derogal neki menni. Ez csak par pelda. Ilyenkor amikor jo tanacsot ir az ember es rajtam kivul meg paran es ezutan se jo semmi megis mit mondjon az ember. Mert az ilyen tenyleg nem fog fejlodni!

Oerste vannak roszindulatu emberek akik alapbol kopkodnek a masikra (persze a kerdezo legtobszor csak erre reagal es nem a jotanacsokra...vagy ha arra is akko semmi nem jo).

2018. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs a felreirasokert.
2018. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!