Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyen az, aki életképtele...

Mit tegyen az, aki életképtelen? Van értelme élni?

Figyelt kérdés

Nem tudok felelős döntéseket hozni magamért, vállalva a következményeket.

Nincsenek álmaim, céljaim.

Ha mégis tudnám mit kéne tennem, a potenciális kudarc miatt mégsem merek lépni.

Mit tegyek? Haljak meg? 18f


2013. júl. 23. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sem álmom sem célom! Talán van egy kis önbizalom hiányom( nem alaptalanul) de a halál hagyjon békén a nyári szünet közepén!!

Te se hallj meg , nem ráérsz meghallni 70év mulva?

2013. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Azt várod hogy itt sajnáljanak!

Afrikában az éhezőknek nagyon rosszul megy a dolga, te meg itt rinyálsz!!!!

2013. júl. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hagyjuk ezt az afrikai éhezők dolgot. Azért, mert nekik nincs semmi, de tényleg semmi lehetőségük arra, hogy kitörjenek, a kérdezőnek viszont volna. Csak egy kicsit meg kellene ismernie önmagát. Az önismeret mindennek az alapja.
2013. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fanni316 válasza:
0%
könyörgöm! mi ...-ert kell itt pampogni, rinyalni egy "felnott ferfinak"? nekem itt van az altalanos iskola vegen a palyavalasztas, lany vagyok, nekem is volt melypontom (nem nem lettem sem emos, sem a hatso padsorban siro "depresszios" ...) es meg nincs semmilyen almom, sem elkepzelesem a jovorol. ilyen estekben csak letezni kell, es amit elvarnak toled azt kell megcsinalni, vagy tobbet, de a minimum az alap. menj el fosulira, egyetemre a kovetkezo evtol es majd meglatod, hogy mi tetszik. bizots van valamilyen kedvenc tantargyad a gimiben, vagy szakkozepben, vagy szakmunkasban. nem tudom, hogy hova jarsz/jartal. Ha esetleg szakmunkasba, akkor menj el dolgozni, kezdj el tervezetni egy sajat vallalkozast, es gyujts eleg penzt ra, hogy meg is tuddd valositani. Na majd ha ezekkel megvagy akkor rinyalhatsz azert, mert nincsenek almaid.
2017. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Fannikam biztos sok mindent tudsz am az eletrol az altalanos iskola vegen....
2017. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!