Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gáz összejönni a legjobb...

Nem gáz összejönni a legjobb barátos menyasszonyával, vagy én fogom fel rosszul?

Figyelt kérdés
Szitu: Srácot 13 éve ismerem, exem 10 évig volt velem. Egy hétköznapi vitánál elszelelt, majd 1 hónappal később közölték hogy ők együtt vannak. Gondolom alapból ezért ment el, de ezt hagyjuk is. A baj az az hogy állítólag szerintük ez teljesen oké, és simán belenéznek a tükörbe. Én fogom fel rosszul, és ez tényleg oksi? 28 vagyok.

2018. szept. 21. 16:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%
De, gáz. Viszont örülj neki, hogy az esküvő előtt borult a bili, és most nem kell válni.
2018. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

18!

Elírtam....

Igen, tényleg.

2018. szept. 21. 19:03
 23/27 A kérdező kommentje:
Igen, én is annak örülök hogy nem volt esküvő, se gyerekek. Most dupla szívás lenne.
2018. szept. 21. 19:03
 24/27 anonim ***** válasza:
62%
Undorítóak..visszakapják majd nyugi.
2018. szept. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rosszindulatú alapjáraton, de nagyon bízom benne hogy visszakapják.
2018. szept. 21. 19:15
 26/27 anonim ***** válasza:
Olyat is hallottam, hogy a srác pár évig járt egy lánnyal, szakítás után valamikor összejött a lány unokatestvérével és őt el is vette. Náluk béke van, de nekem ez már az elejétől nem ment volna. Azért érdekes esküvő lehetett...
2018. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
29%

26, és? Mindenkinek az első párjával kell maradni? Van ilyen, megismerte az unokatestvért, és rájött, ő az igazi. Baj ezzel csak akkor van, ha tisztességtelen a váltás...

Engem hiába pirosoacsiztok le, nem ez határozza meg az életem, hanem a huszonéves házasságom. Én örülök neki, hogy a férjem és a barátja a mai napig jobban vannak, ő maga is tudja és elismeri, hogy jó, ahogy történt.

2018. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!