Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vettek karácsonyra?

Ti mit vettek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szüleiteknek, legjobb barátnő/kinek? Testvéreteknek?

2017. nov. 28. 16:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, csak a gyerekeink kapnak ajandekot, egy elekrtomos autot. Masnak meg sosem volt divat a csaladban ajandekot adni.
2017. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak takarót (mindig mondja, hogy fázik, pedig nincs hideg a lakásban), apámnak a hobbijához felszerelést (ezt kért), barátnőmnek speciális bögréket (ezt kért)
2017. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
59%

Ezek inkább Legjobb barátnőnek de lehet más családtagnak is ezeket: hógömböt,sminkcuccot,fotóalbumot vagy egy szép képkeretet benne a kedvenc képpeddel,cuki bögrét,naplót,plüsst,telefontok,ékszerek(valami szép emlékkel kapcsolatos,esetleg gravírozás),kulcstartó(vannak nagyon aranyosak),valamilyen ruhadarabot amit esetleg nézett vagy mondta,hogy jó lenne csak nem tudta megvenni vagy nem talált. Vagy most nagyon divat a grincsfa és az egyaránt mehet mindenkinek ajándékba.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni.:)

2017. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Testvéreimnek kötött téli pulcsit. Keresztgyerekemnek rugdalozózót+ valami játékot (ezt még nem vettem meg) barátomnak pizsamát. Szüleimnek még semmit.
2017. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyunak köntöst akarok venni

Egyik nővérem kapott egy ilyen nagyobb ékszer tartot ami egy hölgy alakú tárgy, mellé majd még kap valami apróságot.

A másik nővérem egy kis ékszerdobozt meg egy olyan gyertya ami olyan mintha egy kis asztali lámpa lenne

Barátomnak pendrivera gondoltam mert elromlott neki.

Apunak még nemtudom..talán egy szép öngyújtó egy szép cigis dobozzal

Sajnos most senkinek se tudok értelmes vagy jobb ajándékot venni, mert nincs túl sok pénz erre idén.

2017. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%
Senkinek semmit! Nem is fogadok el semmit. Nekem olyan "Grinch"-es a Karacsonyom :) de semmi gond, mert nem is erdekel.
2017. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%

Vesztek karacsonyra, nem vettek,nem? Vagy vettetek.

Egy 3as tanulo magyarbol.

2017. nov. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
13%
Miert ilyen csorok itt az emberek? Hogy meg a szuleiknek, akik megvesznek nektek mindent, adtok egy 1000 forintos kis szar hogombot, bogret? En inkabb veszek egy dragabb ajandekot, olcso szart inkabb hanyagolom. En egy Guess orat, es polot vettem anyamnak. 42k volt. Miert sajnaljatok arra, aki a legtobbet koltott ratok? Apamnak szinten orat vettem, ice markajut. Nagymamamnak telot, kozosen anyaval, iphone x et. Meg nem erkezett meg, de mar elorendeltuk. Tesomnak vmi jatekot. Legjobb baratnomnek is egy orat, igaz neki olcsobbat, az 12k volt
2017. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

Én trolltartót vettem utolsó! :D

Meg pizsit, meg tkp. minden évben ugyanazt..:D

2017. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

..bocsánat, 7-esnek szólt /9-es vagyok/.

Most valahogy én is úgy vagyok vele -pénztől független- hogy nem akarom így kifejezni a szeretet érzését.:D Egész évben kellene ugye.. most annyira nem érdekel a karácsony..Lényeg hogy együtt legyetek békességben..ill. ez lenne a lényeg..:)

2017. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!