Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit szólnál, ha a 14-15...

Te mit szólnál, ha a 14-15 éves lányotoknak egy nála 6-7 évvel idősebb lány lenne a legjobb barátnője?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 18:55
 1/8 anonim válasza:
65%
Háát! Legalább van, aki kioktassa, hogy szerezzen pasit, vagy hogy ne essen teherbe. :) Viccet félretéve nem olyan nagy a korkülönbség jelentősége, mint hiszed. Csak később kevésbé tűnik fel.
2018. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Sok ilyen embert ismerek, és nem nagy szám, de legalább segítenek egymáson van aki bele viszi a rosszba de nem mindenki ilyen, a lényeg az hogy jól ki jönnek megértik egymást, segítenek egymáson,és legalább van egy legjobb barátnője akiben megbízik stb..

Egyébként örülnék neki.

2018. jan. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fodor István Ferenc ***** válasza:
88%
Örülnék neki. Ha arra gondolsz, hogy hülyeségekre tanítja ki, én meg arra gondolok, hogy éppen olyan dolgokra, amiket már elkerülhet a másik tapasztalata alapján. Egyébként a kornak semmi jelentősége.
2018. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
25%
Szép dolog a barátság , ötöljün neki hogy valakivel ilyen jol kijön :)Az én gyerekem évfolyamtársa 14 éves kislány akinek már 20 éves pasija van. Szerintem ez durvább.
2018. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kérdés, hogy mi motivál és mi köt össze egy ilyen "barátságot"?

A felnőtt nő a gyerekes, vagy a lányom a koraérett, avagy van egy közös pont, ami eltörli a korkülönbséget?

Alapesetben esélyes, hogy az idősebb nő a domináns, nála van a szellemi tőke, ő határozza meg erkölcsi és kulturális kereteket, ő prezentálja a "tapasztatát". Ezek irányzata és minősége a maghatározó, de az életkort figyelembe véve, valószínű, hogy a fentiek egyike sem könyvtárakban, múzeumokban realizálódik.

Ha esetleg fordítva van kiosztva a barátság a hierarchiája, az sem igazán megnyugtató, mindkét variáns elgondolkodtatna és közben valószínűleg aggódnék.

2018. jan. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a kapcsolatuk. Ha arról szól a dolog, hogy ő a "kiskutyája", aki megy utána mindenben, akkor nyilván nem tökéletes a szituáció. Nekem is sok idősebb barátom volt (főleg ők voltak) és nem a rosszba vittek, ellenben jó zenei ízlést szereztem, valódi barátság alakult ki és vicces, de tudományos kérdésekről beszélgettünk. Többet, mint ahányszor megittunk valamit.
2018. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Meg értik egymást! Nincs ebben semmi baj..csak a szülők túlozzák el...barátnőm és köztem 4 év van én 6 voltam ő 10 éves mikor meg ismerkedtünk,mindig tiltották a barátságunkat,azt mondták h "idős ahoz h velem barátkozzon"de viszont nagyon jól jött..sok mindenben segített nekem..felvilágosítás minden téren..tapasztalatai voltak stb...jaa és még mindig barátnők vagyunk 18 éve :) szóval szerintem nem gond..nagy barátság lehet belőle :)
2018. jan. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na látja kedves kérdező? Itt van előttem az élő példa! :)
2018. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!