Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvándoroltak és itt hagyott...

Elvándoroltak és itt hagyott rokonok! Ebben a rendkívüli esetben ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Elvándoroltak és itt hagyott rokonok!

Tegyük fel, hogy ha lezárnák a határokat, és bizonytalan idejig nem lehetne se ki se be menni....., és tegyük fel, hogy lehet hogy az internetet is elvágnák....., akkor ti melyik országot választanátok lakhegyül?


Ti akik elvándoroltak, maradnátok ahol vagytok? vagy hazajönnétek, hogy a családotokkal lehessetek?


Rokonok, szülők, nagyszülők, testvérek, barátok is, akárki, akiket itt hagytak, ti mennétek az elment rokonotok után?


Ki tudja meddig lesznek lezárva a határok, és ki meddig nem láthatja a rokonát - ha pl ez bekövetkezne valamikor esetleg



2018. okt. 2. 13:24
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

most olvasom, hogy én jól írtam, mert <lezárnák>-ot írtam, és nem azt, hogy ha lezárták

de mindegy fentebb leírtam, hogy értettem

2018. okt. 2. 14:16
 12/32 anonim ***** válasza:
92%

Én szülőként biztos nem mennék kéretlenül a gyerekem nyakára még itthon sem, külföldön meg pláne nem, mert ott aztán tényleg mindennel rá lennék szorulva.

Ha jönne, akkor boldogan fogadnám, ha maradna kint, akkor szomorúan bár, de tudomásul venném, mert nem pesztonkának szültem magam mellé.

Az emberi kapcsolatok mélységét nem a távolság határozza meg.

2018. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
22%
Nem mennék senki után sem,jöjjön haza ha tud az illető.Szeretem az országomat,itthon biztonságban érzem magam és nem laknék máshol. Kint se mind arany ami fénylik,csak azt hisszük. Osztom a 4-es véleményt.
2018. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%
Én mennék apum után (ausztriába) anyummal meg tesómmal, nagyanyám itthon maradna egyedül, de nem izgatna. Sokszor hívtuk már, sosem akart jönni.
2018. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%

Ha más kint lennék nem jönnék haza. Ha a családom valahogy át tudna jutni hozzám akkor fogadnám őket, ha előre lehet tudni,hogy le lesz zárva minden akkor felajánlanám, hogy jöjjenek. Kényszeríteni nyilván nem lehetne őket ha maradnának inkább.

Ha Mo.-n élnék akkor nem tudom ki mernék e menekülni az utolsó pillanatban, pénz és lakhatás nélkül, max ha lenne valaki aki segít.

2018. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
92%

10: De mi közül kéne választani????

Pl. Európában háború tör ki, akkor szívesen költöznék Új-Zélandon élő rokonokhoz. De ha ők is itt élnek Európában, akkor minek menni és hova?

2018. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
69%
Maradnék, ahol vagyok. Nem sok minden változna ezzel, már most is csak maximum évi pár napot töltök Magyarországon, a rokonaimmal nem tartom a kapcsolatot már több, mint egy évtizede (nyomós okom van rá), az otthon maradt barátaimat pedig nagyon szeretem, de miattuk nem adnám fel az életem.
2018. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
70%
Senkivel nem tartjuk a kapcsolatot otthonról,okkal,így okafogyott,mert nem izgat minket..
2018. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén szólva, nem izgatna, látnám-e a rokonokat vagy sem.


Pasasom ha akarna, jönne, ha nem, nem.

2018. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%
en 31 eve eljottem es egyszer mentem vissza latogatoba 18 evvel ezelott. tobbet nincs is szandekomban menni. az otthoni rokonokkal nagyon laza a kapcsolat es nem is hianyzik senki.
2018. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!